Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Книга ФОП на общей системе

Відправлено користувачем marina_n 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Quote
nikon
Quote
Ira_Sirena
Quote
nikon
Quote
Ira_Sirena
Quote
nikon
А почему у Вас, девочки, получается грязь?
Ну, бывает, что-то надо исправить (я спец по подтираниям, я не чёркаю - я тру!!!smiling smiley ), но чтобы грязно получалось, то нет. Практически незаметно !
Я каждый день заполняю только доход ( приходую выручку).
Вытратную сторону заполняю, когда закроется месяц. И то, сначала выверю всё на экселевских таблицах, увижу, на какие суммы по результатам месяца я вышла - и только после этого пишу Книгу. Это приблизительно час работы. И никакой грязи.eye rolling smiley

Я вот сейчас совсем запуталась...
Каждый день надо записывать выручку. И надо расходы. Если продавался товар из нескольких накладных - то все указать. В столбик, как я понимаю... А если был десяток накладных... Или у Вас есть свой способ? Вы смотрите, что продавалось и оставляете строчки?
Вы для меня сейчас авторитет в этой области)) я очень хочу все понять и сделать правильно и боюсь вас замучить вопросами.
А как тогда высчитать прибыль от сигарет и водки отдельно?

Какой столбик? Какие разные накладные? Я пишу день одной суммой в одну строку. Мой ФОП уже давно в курсе, что лучше заплатить штраф за неправильное ведение Книги (170 грн.), чем писать круглосуточно каждую проданную бутылку в Книгу.

))Что есть, то есть))
Ну а как тогда посчитать расходы, если на водку и сигареты разные наценки?
Допустим, вы продали товара на 1000 гривен. Какую цифру Вы ставите в расход?
У меня есть ежедневный 502-й Z-отчёт по товарам. Из этого отчёта я знаю, сколько чего продано.
Я знаю, что наценка на тютюн 7% (ну, до 8%, не более).
Я знаю % наценки по каждому виду проданного товара.
Имея сумму реализации и зная % наценки, я считаю "себестоимость" проданного товара.
А когда посчитана себестоимость, легко посчитать доход.
Тем более, что всё это считается не вручную, а в экселевской таблице, хоть подневно, хоть за месяц.
Как у Вас получается высчитать с/с, если есть минимальные цены на алкоголь. А с/с бутылки водки 0,5 может быть 55 грн, а продавать нужно не ниже 69,80?
Quote
Svetlana09
Как у Вас получается высчитать с/с, если есть минимальные цены на алкоголь. А с/с бутылки водки 0,5 может быть 55 грн, а продавать нужно не ниже 69,80?
Так у нас приблизительно одинаковый % накрутки на водку, % на коньяки, % на вина, % на пиво и % на воды/соки.
Вы, наверное, хотите суперточно посчитать ?
Бросьте эту затею.
Потратите кучу нервов и уйму времени.
Когда придёт проверка, они не будут проверять эти расчёты, не будут колупаться в Ваших экселевских таблицах. Они чихать на это хотели.
Они берут годовую Деку про майно, смотрят чистый доход, считают % податковой нагрузки.
И, в зависимости от того, каким этот % получается, или роют дальше и глубже, или примахиваются к какой-нибудь мелочи .
Quote
nikon
Quote
Svetlana09
Как у Вас получается высчитать с/с, если есть минимальные цены на алкоголь. А с/с бутылки водки 0,5 может быть 55 грн, а продавать нужно не ниже 69,80?
Так у нас приблизительно одинаковый % накрутки на водку, % на коньяки, % на вина, % на пиво и % на воды/соки.
Вы, наверное, хотите суперточно посчитать ?
Бросьте эту затею.
Потратите кучу нервов и уйму времени.
Когда придёт проверка, они не будут проверять эти расчёты, не будут колупаться в Ваших экселевских таблицах. Они чихать на это хотели.
Они берут годовую Деку про майно, смотрят чистый доход, считают % податковой нагрузки.
И, в зависимости от того, каким этот % получается, или роют дальше и глубже, или примахиваются к какой-нибудь мелочи .
Какая должна быть налоговая нагрузка, чтоб не примахались?


Какая должна быть налоговая нагрузка для ФОп общ.система розница (алкоголь+табак)..и как заполнять правильно гр.2 в книге облику дох. и витрат ( с акцизом или без) и что в таком случае писать в гр. 4 ? спасибо
Сумма акцизного налога не включается в доходы и расходы частных предпринимателей на общей системе налогообложения
Опубликовано 28.04.2017

Чи відображає ФОП на загальній системі оподаткування в Книзі обліку доходів та витрат суму акцизного збору з реалізованих в роздрібній торгівлі підакцизних товарів?

Суми акцизного податку з реалізованих фізичною особою — підприємцем на загальній системі оподаткування роздрібної торгівлі підакцизних товарів не включаються до доходу і витрат та не відображаються в Книзі обліку доходів і витрат.

Відповідно до п.п. 14.1.4 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) акцизний податок — це непрямий податок на споживання окремих видів товарів (продукції), визначених ПКУ як підакцизні, що включається до ціни таких товарів (продукції).
Підакцизні товари (продукція) – товари за кодами згідно з Українським класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності, на які ПКУ встановлено ставки акцизного податку (п.п. 14.1.145 п. 14.1 ст. 14 ПКУ).
Відповідно до п. 177.2 ст. 177 ПКУ об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи — підприємця.
Підпунктом 177.3.1 п. 177.3 ст. 177 ПКУ визначено, що не включаються до доходу фізичної особи — підприємця суми акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
Облік доходів і витрат фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування ведуть у Книзі обліку доходів і витрат (далі – Книга), форма та порядок ведення якої затверджені наказом Міністерства фінансів України 02.10.2015 № 859 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15.09.2016 № 821) (далі – Порядок).
Записи у Книзі виконуються за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід (п. 5 Порядку).
Форма Книги не передбачає відображення фізичною особою – підприємцем доходу, який не включається до загального оподатковуваного доходу такої фізичної особи — підприємця.
Таким чином, суми акцизного податку з реалізованих фізичною особою — підприємцем на загальній системі оподаткування роздрібної торгівлі підакцизних товарів не включаються до його доходу та витрат, тому не відображаються в Книзі.....т.е. в гр.2 и гр.4 сумма доходов за минусом акциза писать...
Во-первых, откуда эта статья ?
Во-вторых.
Почитайте сами Порядок ведения Книги.
Там чётко написано:
...у графі 2 відображається сума доходу, отриманого від здійснення госп....діяльності...., зокрема, кошти, що надійшли на поточний рахунок, касу платника податків та/або отримано готівкою.....
Это называется ОПРИХОДОВАНИЕ ВЫРУЧКИ !
Приходовать выручку нужно ежедневно и в полном объёме.
Ну їх в баню. АЖ 28.04 розродились якимось ліпачком. Краще я всю суму писатиму і акциз зніматиму в кінці. Все-одно не так веду Книгу, як вони хочуть.
Quote
Ira_Sirena
Ну їх в баню. АЖ 28.04 розродились якимось ліпачком. Краще я всю суму писатиму і акциз зніматиму в кінці. Все-одно не так веду Книгу, як вони хочуть.
Точно !smileys with beer
Шановні, хто що чув про актуалізацію даних в банках і за чим там вони мають слідкувати?
Я перекидаю гроші з простої папиної картки собі на картку і зі своєї поповнюю мобільні рахунки. Зараз з таким не ризикувати, як вважаєте?

Таке щось робиться страшне... З одного боку я дуже "за" те, щоб за усім цим слідкували і щоб всі чесно сплачували податки зі своїх доходів. Але ж, бл... - треба починати з тих, хто краде мільйони, а не мучити просте населення.
Статья из "Вісника"...и звонили вчера на линию консультации.. там подтвердили,что записи нужно вести за каждый день, но без учета суммы акциза ..и гр. 2 = гр.4 (если нет отклонений)
1.Хто має практику підкажіть,будь ласка, за рішенням суду юстиція повертає борг за товар. Судовий збір, авансовий внесок, пеня, основна сума боргу - із цього переліку у книгу доходів і витрат заношу тільки основний борг?
Судовий збір та авансовий внесок сплачувала з рахунку але у витрати не ставила, відповідно, коли його повернуть, то і доходу не буде?
ФОП на загальній системі із ПДВ.
Дякую.
Подскажите пожалуйста для новичка, директор закупает продукты для кафе в обычном супермаркете. Могу ли я чеки из маркета писать в расходы??
Звичайно можете



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Где то читала, сейчас не найду, подскажите пожалуйста.
Как в книге заполняем если есть наличка и есть банковскими картами...общая сумма за день или надо как то выделять по отдельности?
В наказі 579 від 19.06.2015 де про це мова, йдецця
тільки про єдинщиків [zakon0.rada.gov.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ну вот и мне вроде для единщиков.....значит если на общей системе - пишу выручку за день и не розбиваю?
Ну вот и по единщикам - я пишу через черточку (нал / карточка)..А налоговики сказали нал и карточку вместе, а б/н отдельно.....как правильно, наверное одному Богу извесно smiling smiley
Вы как пишете?
В мене загальників нєту - а у єдинщиків пишу нал+безнал
і карточки(еквайрінг) вважаю нада додавать до безналу.
Налоговики щитають шо карточка як готівка, бо по закону
РРО нада проводить такі розрахунки через касовий, но
фактічєськи ж купюр ви в руки не отримуєте confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дівчулі, з Новим роком)))
Пора робити звіти, хто як пише цю Книгу? Гаряча лінія каже, що акциз в Книгу не пишеться, тобто від виручки потрібно зразу його відняти і писати суму без акцизу.
Я в кінці місяця віднімала від загальної суми. Шо робим?
Оскільки ніде це толком так і не прописано, я б продовжувала віднімати
від загальної суми smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Ira_Sirena
Дівчулі, з Новим роком)))
Пора робити звіти, хто як пише цю Книгу? Гаряча лінія каже, що акциз в Книгу не пишеться, тобто від виручки потрібно зразу його відняти і писати суму без акцизу.
Я в кінці місяця віднімала від загальної суми. Шо робим?

Ось тут хароші аргумєнти від nicon drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
Ira_Sirena
Дівчулі, з Новим роком)))
Пора робити звіти, хто як пише цю Книгу? Гаряча лінія каже, що акциз в Книгу не пишеться, тобто від виручки потрібно зразу його відняти і писати суму без акцизу.
Я в кінці місяця віднімала від загальної суми. Шо робим?

Ось тут хароші аргумєнти від nicon drinking smiley

Ой забула лінк вставить [club.dtkt.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А такой вопрос,чтоб не быть ндс-никами нельзя выходить за миллион,а если акциз не входит в доход,значит может быть больше миллиона выручка или в этом случаи доход считается с акцизом?
Ну от на гарячій лінії ДФС кажуть, що в Книгу пишем виручку без акцизу. В такому випадку, я думаю, мільйон рахуєм по записам в Книзі. Але особисто я не ризикувала б))

Мені ще такий нервовий консультант попався. Кажу:
- тобто, ми самі маєм відняти акциз від виручки і записати різницю?
- я не знаааю, хто вам там має віднімааати, а у мене чітко вказано, що акциз до доходу не входить і в Книгу не пишеться.
Тю.
То я ще пишу з акцизом і без.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000726