Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

С Нового года нельзя принимать на работу без уведомления налоговой

Відправлено користувачем Котег :-) 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 11 з 18    Сторінки: ПершаПопередні678910111213141516НаступнаОстання
Quote
либо приказ о принятии на работу
це вказує що укладено трудовий договір в усній формі
Quote
либо трудовой договор+приказ
це вже вказує на укладення трудового договору у письмовій формі
якщо уважно читати ст.24 КЗпП у частині першій вказано у яких випадках укладення трудового договору в письмовій формі є обов'язковим. Для юридичних осіб обов'язковим є укладення в письмовій формі зокрема з неповнолітнім, коли працівник наполягає на укладенні трудового договору у письмовій формі. Для фізичних осіб будь то фізична особа чи ФОП укладення в письмовій формі обов'язкове. З 1 січня 2015р скасовано лише реєстрація письмового трудового договору для фізичних осіб у ЦЗ згідно ст.24 /1 КЗпП
а почему вы думаете, что трудовой договор - это обязательно бумага с надписью "трудовой договор"? договор - это обобщенное название некоего документа, регламентируещего условия и подписанный двумя сторонами.
де я вказував що, что трудовой договор - это обязательно бумага с надписью "трудовой договор", ?
заява працівника та наказ про прийняття на роботу - це документи, якими оформлено укладення трудового договору, якщо бумага с надписью "трудовой договор" не складається, значить трудовий договір укладено в усній формі Зміни до КЗпП щодо випадків обов'язкового укладення трудового договору у письмовій формі не вносились. Тому не можна бути таким категоричним, що письмової форми трудового договору у випадках встановлених КЗпП зокрема для ФОП не потрібно


Quote
oleg
Котег, к великому моему сожалению, в моей жизни мне пришлось трижды серьезно штудировать ук, и ук усср, и ук Украины smiling smiley просто это очень наглядно- что они приготовили для нас, и что оставили для себя
остальные админки- как-бэ для фсех, в подавляющем большинстве случаев
ты ошибаешься, уголовные наказания за коррупцию (взяточничество и проч) - как за убийства и преступления против человечества. Толку то?
Quote
RAT
трудовой договор - это либо приказ о принятии на работу, либо трудовой договор+приказ в случае, если на предприятии практикуется заключение документа с названием "трудовой договор". обязанности составлять трудовой договор в случае, если принятие на работу всегда оформляется только приказом, нет. и это касается и юрлиц и физлиц. собственно, я это уже писала выше.
+1smiling smiley прям моими словами, будто на лекции у меня былиwinking smiley
не пробить мнение ФОПа smiling smiley отличие старой версии ст. 24 и новой в том, что приказ стал обязательным при оформлении сотрудника на работу. вы по-своему понимаете фразу "укладення трудового договору". это ваше мнение, хуже от него не будет.
Приказ всегда был обязательным, в т.ч и для фопа)
и тем не менее КЗоТ допускал, что приказ может быть и не издан. а теперь фигушки
якщо письмового трудового договору для ФОПа не потрібно значить пишемо наказ, складаємо штатний розпис, посадову інструкцію, і правила внутрішнього трудового розпорядку. Типові правила ВТР для ФОПа не підкажете? smiling smiley
Quote
RAT
и тем не менее КЗоТ допускал, что приказ может быть и не издан. а теперь фигушки
неа, что трудовой договор оформляется приказом - всегда было
Quote
lyktor
якщо письмового трудового договору для ФОПа не потрібно значить пишемо наказ, складаємо штатний розпис, посадову інструкцію, і правила внутрішнього трудового розпорядку. Типові правила ВТР для ФОПа не підкажете? smiling smiley
типовые правила те же. А штатное тут вообще нипричем
Котег :-) роз'ясніть будь ласка, як на лекції, як розуміти у ст 24 КЗпП пункт 6 при укладенні трудового договору з фізичною особою
зараз воно дещо застаріле. але, власне, погоджуюсь - є різні погляди на класифікацію трудових договорив на усні і письмові.
я вважаю, що усні - це до моменту видання наказу, а письмовий - то вже після прийняття наказу.
деякі, як і Ви, вважають, що письмовий - це окремий договір "трудовий договір".
На сьогодні, на мою думку, таке поняття як "усний трудовий договір" вже не має права на існування.

Я Вас задовольнив?)
панове, я теж висловлю свою думку. на мій погляд, у попередньої редакції цієї статті досить чітко було роз'яснено "Укладення трудового договору оформляється наказом чи розпорядженням". тобто коли працівник та работодавець домовились про умови праці, це закриплюється наказом по підприємству. нічого інного законодавець не мав на увазі, ні вводити обов'язкову форму трудового договору, ні щось інше. мова лише йде про недопущення працівника без наказу, та повідомлення про його прияняття. якось ви дуже глибоко занурились у тлумаченні пунтку 6...
Quote
RAT
панове, я теж висловлю свою думку. на мій погляд, у попередньої редакції цієї статті досить чітко було роз'яснено "Укладення трудового договору оформляється наказом чи розпорядженням". тобто коли працівник та работодавець домовились про умови праці, це закриплюється наказом по підприємству. нічого інного законодавець не мав на увазі, ні вводити обов'язкову форму трудового договору, ні щось інше. мова лише йде про недопущення працівника без наказу, та повідомлення про його прияняття. якось ви дуже глибоко занурились у тлумаченні пунтку 6...
+1, повністю згоден
Quote
зараз воно дещо застаріле
цим Ви мене добили smiling smiley хоча така умова пункту 6 не така стара діє з 2000року, запроваджувалась одночасно з ст.24/1 КЗпП і продовжує діяти.
Очевидно з таким підходом про "застарілість" розширяєте умови ст.142 КЗпП щодо правил ВТР , де про ФОП ні слова. І чому висловлювання на форумі сприймаються як припис, не хочете укладати не укладайте. Будуть офіційні роз'яснення з цього приводу тоді згадаємоsmiling smiley
так справа в тому, що крім ст. 142 фізособи багато де не згадуються. наприклад в дисциплінарних стягненнях, охороні праці, матеріальній відповідальності, випробуванні при прийнятті на роботу, а також власне при звільненні з ініціативи роботодавця. Скрізь діє поняття "Власник або уповноважений орган".
Но це не означає, що згадані правові інститути не діюють у фізичних осіб-роботодавців smiling smiley

Ні, ми не сприймаємо висловлювання на форумі як припис smiling smiley я Вам даже більше скажу, цей спір про форми трудового договору (усна/письмова) давно описаний в літературі, але в межах чинного законодавства його однозначно вирішити не можна.
Я виходжу з того, що коли є наказ (письмовий документ), то це вже не усна форма smiling smiley
Однак є багато спеціалістів, які вважають, що фізособа в силу своєї природи не може видавати накази. З цим погодитися не можу, бо КзПП багато де передбачає видання наказів. І власне зокрема при прийомі на роботу, при звільненні, при заохоченні тощо.

А взагалі то цікава тема, можна ще поспілкуватися по ній smiling smiley
Люди! Я так понимаю, что уже не нужно идти в центр занятости и ставить там печать об расторжении договора, что бы уволить работника у ЧП?
Quote
costa
Люди! Я так понимаю, что уже не нужно идти в центр занятости и ставить там печать об расторжении договора, что бы уволить работника у ЧП?

Нашла в темке:


Котег :-) [ Відповісти приватно ]
Re: С Нового года нельзя принимать на работу без уведомления налоговой 13 січня, 2015 13:35

Quote
Karolina
У меня несколько ФЛП /физ лица предприниматели/, раньше оформляли договор о приеме на работу в ЦЗ, а как быть теперь?
На повышение зарплаты составляли дополнение к договору и тоже регистрировали в ЦЗ, а что, теперь нужно это делать или как?
раньше на повышение не нужно было, это ж ничем не предусмотреноsmiling smiley
Сейчас уже принимаем на работу без ЦЗ, а увольняем пока с ЦЗ, ибо трудовая книжка
люди добрые, подскажите мне пожалуйста!!! я (юр. лицо) приняла с 01.02.15 сотрудников не работу. и вот теперь еще раз всю тему перечитала и начала сомневаться - может надо было бежать в налоговую регистрировать приказы на принятия этих людей? перед подачей ЭСВ очень засомневалась в своей правоте...
Пока нет порядка от Каб.Мин. дейсвуем как обычно. В отчет по ЕСВ и . 1-ДФ.
куча информации...голова едет...Пожалуйста подскажите мне на моем примере, я ФОП, как и что надо сделать
1) 20февраля - надо принять работника
2) а по другому ФОП надо уволить работника 23.02. (договор регистрировался в ЦЗ несколько лет назад)
Какие мои действия
Quote
Иногда могу
куча информации...голова едет...Пожалуйста подскажите мне на моем примере, я ФОП, как и что надо сделать
1) 20февраля - надо принять работника
2) а по другому ФОП надо уволить работника 23.02. (договор регистрировался в ЦЗ несколько лет назад)
Какие мои действия

моє розуміння:
1) оформляте наказом, якщо дуже хочеться - договором у 2-х примірниках, робите запис в трудовій. якщо вже дуже хочеться - можете подати в податкову повідомлення про прийняття і копію наказу чи/і договору ще до подання звіту
2) йдете в ЦЗ зняти з реєстрації (роблю висновок з попередніх постів). сама збираюсь зробити те ж скоро...побачимо що в ЦЗ скажуть, ще не дзвонила туди. Ну само собою заява працівника, наказ про звільнення

показуєте це все в 5 таблиці дод.4
Зняття з реестрации тоже не потрибно, потрибно в трудову поставити видмитку
старые договора надо снимать в ЦЗ. это совет Моисеенко, думаю, она знает что говорит
Привіт всім! Берем водія на роботу, але у нас як завжди все заднім числом. У звязку з відсутністю роботи ми позвільняли водіїв. Тепер появились замовлення а водія не хватає. Відповідно водій завтра вже має вантажитись а згідно закону він би мав пройти 2 тижні стажування і лише тоді приступати до роботи. Як мені правильно оформити? Якою датою робити наказ? І нічого якщо я наказ зроблю минулого тижня а лист в податкову подам лише сьогодні?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 11 з 18    Сторінки: ПершаПопередні678910111213141516НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045700000000004