Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

С Нового года нельзя принимать на работу без уведомления налоговой

Відправлено користувачем Котег :-) 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 15 з 18    Сторінки: ПершаПопередні89101112131415161718Наступна
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net

Для ФОП має бути трудовий договір письмово укладений, наказ про прийом має право на життя.
.

Приказ или распоряжение уже тоже обязательно, т.к в отчете отображаем и дату и номер
щось чути коли податкова нарешті прийматиме повідомлення електронкою?
в ДПІ кажуть що постанова № 413 діє з 26 червня eye popping smiley
але коли подзвонили у Фіскальну службу - сказали з 3 липня!
і вони можуть надіслати офіційний лист-підтвердження цього (по вашому запиту звісно)

так що приймаю я працівника 1-им липня і не несу нікуди ніяких повідомлень smiling bouncing smiley


Сказали на горячей линий Медка ,что сегодня возможно будет обновление и тогда можно будет подать в налоговую.
Я носила уведомление в Харькове на бумаге 30.06. принимала сотрудника с 01.07.Уведомление на бланке принимала канцелярия, сказали что люди приносили уведомление с 27.06.15 и канцелярия их принимала, на прошлой неделе у меня его приняли уже в "отчетном" отделе, на тот момент эл.формы ещё не было.
Quote
Mir
Я носила уведомление в Харькове на бумаге 30.06. принимала сотрудника с 01.07.Уведомление на бланке принимала канцелярия, сказали что люди приносили уведомление с 27.06.15 и канцелярия их принимала, на прошлой неделе у меня его приняли уже в "отчетном" отделе, на тот момент эл.формы ещё не было.

ясно що приймали, як вони зараз всі в один голос говорять що вона діє з 27.06.....
В медке уже можна сдать электронно,без всяких их забаганок
Quote
wabaw111
В медке уже можна сдать электронно,без всяких их забаганок
можно создать или уже шлюз принимает?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
В обновлении написано,что реализована возможность сдачи и галочка электр.подачи есть
ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 10.01.059

У ФУНКЦІОНАЛІ ПРОГРАМИ

1. Модуль «Звітність» > Єдиний соціальний внесок > Додаток 4
Для Таблиці 6 (E0406I01) у скасовуючих та початкових звітах в періоді з 01.07.2011 по 01.10.2013 помилка про незаповнення полів «Місяць» та «Рік» замінена на попередження.

2. Модуль «Первинні документи».
2.1. Реєстр первинних документів
2.1.1. Реалізовано можливість «Погодити» та «Відхилити» РК, що відправлені контрагенту через сервер ДФС.
2.1.2. Реалізовано можливість реєстрації від’ємних РК покупцем із нульовою ставкою ПДВ або без ПДВ.
2.2. Звірка з реєстраційним лімітом ДФС
2.2.1. Змінено назву модуля з «Реєстраційний ліміт» на «Звірка з реєстраційним лімітом ДФС».
2.2.2. Змінено інтерфейс модуля. Додано колонку сум показників за даними ДФС для порівняння з даними програми та з даними, введеними користувачем.

НОВІ ФОРМИ

Інформаційна довідка
J1491001 Протокол помилок обробки інформації з Повідомлень про прийняття працівника на роботу у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків
F1491001 Протокол помилок обробки інформації з Повідомлень про прийняття працівника на роботу у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків
J1301901 Запит щодо отримання інформації в розрізі операцій з Системи електронного адміністрування ПДВ
F1301901 Запит щодо отримання інформації в розрізі операцій з Системи електронного адміністрування ПДВ
J1401901 Витяг в розрізі операцій з Системи електронного адміністрування ПДВ
F1401901 Витяг в розрізі операцій з Системи електронного адміністрування ПДВ

ЗМІНИ У ФОРМАХ

Податкова інспекція
Відкрита подача форм в електронному вигляді:
J3001001 Повідомлення про прийняття працівника на роботу
F3001001 Повідомлення про прийняття працівника на роботу

Есть новые запити,витяги
Опять все не слава Богу:
попытались отправить форму и получили вот что:

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Виявлені помилки:
Порушено вимоги наказу Міндоходів України від 29.11.2013 №729, а саме: Форма відсутня в Довіднику звітних документів код: J3001001. Форма не введена в дію.
Відправник: Єдине вікно подання електронної звітності 'ДФС України', версія 2.2.6.45

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Опять все не слава Богу:
попытались отправить форму и получили вот что:

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Виявлені помилки:
Порушено вимоги наказу Міндоходів України від 29.11.2013 №729, а саме: Форма відсутня в Довіднику звітних документів код: J3001001. Форма не введена в дію.
Відправник: Єдине вікно подання електронної звітності 'ДФС України', версія 2.2.6.45

grinning smiley
ОНИ как всегда не готовы принимать наши отчеты
сьогодні ходила в ДПІ реєструвати нову книгу на нового працівника
даю все необхідне, мені кажуть:
- А Ви повідомлення нам приносили?
- повідомлення приносити треба для тих хто з 3 прийнятий, а в мене першого
- ну тоді треба було якусь заяву довільної форми написати що ви прийняли людину
- в якому законі про це пише? пів року приймала людей і нічого не носила
- ну а в звітності Ви покажите що у Вас нова людина?!
- так, в звітності за липень покажу
- ну давайте

grinning smiley

отак поспілкувалися....
Quote
Murari
сьогодні ходила в ДПІ реєструвати нову книгу на нового працівника
даю все необхідне, мені кажуть:
- А Ви повідомлення нам приносили?
- повідомлення приносити треба для тих хто з 3 прийнятий, а в мене першого
- ну тоді треба було якусь заяву довільної форми написати що ви прийняли людину
- в якому законі про це пише? пів року приймала людей і нічого не носила
- ну а в звітності Ви покажите що у Вас нова людина?!
- так, в звітності за липень покажу
- ну давайте

grinning smiley

отак поспілкувалися....
все как обычно, мы знаем раньше их . Мне тоже актуально принятие работника нового.
Quote
Murari
сьогодні ходила в ДПІ реєструвати нову книгу на нового працівника
даю все необхідне, мені кажуть:
- А Ви повідомлення нам приносили?
- повідомлення приносити треба для тих хто з 3 прийнятий, а в мене першого
- ну тоді треба було якусь заяву довільної форми написати що ви прийняли людину
- в якому законі про це пише? пів року приймала людей і нічого не носила
- ну а в звітності Ви покажите що у Вас нова людина?!
- так, в звітності за липень покажу
- ну давайте

grinning smiley

отак поспілкувалися....

доброго дня!! А що за книга на працівника??
Quote
iryna12
Quote
Murari
сьогодні ходила в ДПІ реєструвати нову книгу на нового працівника
даю все необхідне, мені кажуть:
- А Ви повідомлення нам приносили?
- повідомлення приносити треба для тих хто з 3 прийнятий, а в мене першого
- ну тоді треба було якусь заяву довільної форми написати що ви прийняли людину
- в якому законі про це пише? пів року приймала людей і нічого не носила
- ну а в звітності Ви покажите що у Вас нова людина?!
- так, в звітності за липень покажу
- ну давайте

grinning smiley

отак поспілкувалися....

доброго дня!! А що за книга на працівника??

книга обліку доходів
просто тепер її реєструють тільки якщо прийнятий новий працівник, раніше було при відкритті нового місця здійснення діяльності
...нормами ПКУ та наказу №1637 не передбачено ведення Книг окремо найманими працівниками фізичних осіб — підприємців — платників єдиного податку.
У разі використання найманих працівників фізичні особи — підприємці у графі 2 Книг за підсумками робочого дня зазначають суму коштів, яку отримали наймані працівники протягом робочого дня.
Тобто не зважаючи на використання найманих працівників, Книги заповнюються фізичною особою — підприємцем самостійно.
Враховуючи вищезазначене, Книги зберігаються безпосередньо у фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку.
[kchp.com.ua]
Quote
nikon
Не регят уже давно Книги на наемных.
[tr.sfs.gov.ua]

І як також нзнаю що уже не реєструють від вересня 2013 року (від дати прийняття нової книги)???
та воно то так.... але то ж залежить від працівника ДПІ, який приймає документи...
я просто втомилась боротись з ними....одні мені сказали що не потрібно, інша сказала що вперше про таке чує і щоб я зареєструвала книгу..... angry smiley
короче у нас бардак повний

люблю свою роботу... drinking smiley
Постановлением Кабинета Министров Украины от 17.06.2015 г. № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» утверждена форма "Повідомлення про прийняття працівника на роботу."

ВЫЯСНИЛОСЬ:На данный момент шлюз в Налоговой службе не принимает данный вид Заявления. Его можно только заполнить, распечатать или сохранить на флешку и отнести в налоговую. Т.е. НИ ОДИН ИЗ СЕРВИСОВ не отправляет это заявление в налоговую в электронном виде! [ifin.net.ua]
чтобы взять форму, надо зарегиться сначала [ifin.net.ua]
Да,сегодня попыталась отправить и пришел большой привет из налоговой,описанный выше (про помилки).
Quote
olgau
Да,сегодня попыталась отправить и пришел большой привет из налоговой,описанный выше (про помилки).

А де в Медку є цей звіт? Щось я сьогодні все перешукала, не бачу.
Quote
Ovcharuk
Quote
olgau
Да,сегодня попыталась отправить и пришел большой привет из налоговой,описанный выше (про помилки).

А де в Медку є цей звіт? Щось я сьогодні все перешукала, не бачу.

F3001001 - це для фіз осіб
в Реєстрі звітів
Отпишитесь, пожалуйста, получилось ли сдать по электронке.
Эта информация будет полезна всем.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Отпишитесь, пожалуйста, получилось ли сдать по электронке.
Эта информация будет полезна всем.

сегодня отправляла - отказ
Добрий день! Ви теж не можете здати звіт у податкову? Я у пятницю відправляла і сьогодні другий раз...не приймають.Порушено вимоги наказу....Форма відсутня в довіднику звітніх документів..... Що це може бути?
Вони ще не готові приймати її електронкою, програма в них не настроєна - от і все.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 15 з 18    Сторінки: ПершаПопередні89101112131415161718Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00074600000000002