Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новий 1 ДФ

Відправлено користувачем wabaw111 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Re: Новий 1 ДФ
ЗІР 103.25:
Коротка:
Якщо дохід нараховано в одному місяці, а виплачено в іншому (наприклад, за березень у квітні), то графи 3, 3а та 4, 4а рядків «Військовий збір» та «Оподаткування процентів» розділу II податкового розрахунку за ф.1ДФ заповнюються аналогічно відповідним графам розділу I такого розрахунку.
Re: Новий 1 ДФ
ЗІР:
103.25 Як у податковому розрахунку за ф. 1ДФ заповнюються графи 3, 3а та 4, 4а рядків «Військовий збір» та «Оподаткування процентів», якщо дохід нараховано в одному місяці, а виплачено в іншому (наприклад, за березень у квітні)?
Коротка:
Якщо дохід нараховано в одному місяці, а виплачено в іншому (наприклад, за березень у квітні), то графи 3, 3а та 4, 4а рядків «Військовий збір» та «Оподаткування процентів» розділу II податкового розрахунку за ф.1ДФ заповнюються аналогічно відповідним графам розділу I такого розрахунку.
Повна:
Відповідно до розділу III Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4 (далі – Порядок) відображення відомостей у розділі I «Суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і суми утриманого з них податку» податкового розрахунку за ф. 1ДФ (далі - розділ I) здійснюється наступним чином:
у графі 3а «Сума нарахованого доходу» відображається (за звітний квартал) дохід, який нараховано фізичній особі відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів, наведеним у додатку до Порядку. У разі нарахування доходу його відображення у графі 3а є обов’язковим незалежно від того, виплачені такі доходи чи ні.
Нарахований дохід відображається повністю, без вирахування податку на доходи фізичних осіб, суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, у випадках, передбачених законом, - обов’язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок заробітної плати працівника, суми податкової соціальної пільги за її наявності та військового збору (у періоді його справляння).
У графі 3 «Сума виплаченого доходу» відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом.
Заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни в наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітну плату було нараховано. Наприклад, до податкового розрахунку за I квартал входить заробітна плата за січень, яка нарахована у січні та виплачена в лютому, за лютий (нарахована у лютому та виплачена в березні), за березень (нарахована в березні та виплачена у квітні).
У графі 4а «Сума нарахованого податку» відображається сума податку, нарахованого та утриманого з доходу, нарахованого платнику податку згідно із законодавством.
У графі 4 «Сума перерахованого податку» відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету.
Сума нарахованого доходу у графі 3а, сума виплаченого доходу у графі 3, сума нарахованого податку на доходи фізичних осіб у графі 4а та сума перерахованого до бюджету податку на доходи фізичних осіб у графі 4 відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками).
Порядок відображення відомостей у розділі II «Оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військовий збір» податкового розрахунку за ф. 1ДФ (далі - розділ II) визначено п. 3.11 Порядку, а саме:
у рядку «Оподаткування процентів» загальна сума доходу, нарахованого у вигляді процентів, загальна сума нарахованого податку на доходи фізичних осіб та загальна сума перерахованого до бюджету податку на доходи фізичних осіб відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). Відомості про фізичну особу - платника податку, якій нараховані доходи у вигляді процентів, не зазначаються;
у рядку «Оподаткування виграшів (призів) у лотерею» загальна сума нарахованого доходу у вигляді виграшів (призів) у лотерею, загальна сума виплаченого доходу у вигляді виграшів (призів) у лотерею, загальна сума нарахованого податку на доходи фізичних осіб та загальна сума перерахованого до бюджету податку на доходи фізичних осіб відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). Відомості про фізичну особу - платника податку, якій нараховані доходи у вигляді виграшів (призів) у лотерею, не зазначаються;
у рядку «Військовий збір» загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору та загальна сума перерахованого до бюджету військового збору відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). Відомості про фізичну особу - платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір, не зазначаються.
При цьому, якщо дохід нараховано в одному місяці, а виплачено в іншому (наприклад, за березень у квітні), то графи 3, 3а та 4, 4а рядків «Військовий збір» та «Оподаткування процентів» розділу II податкового розрахунку за ф. 1ДФ заповнюються аналогічно відповідним графам розділу I такого розрахунку
Re: Новий 1 ДФ
Підскажіть будь-ласка в 1 кварталі з/п була видана лише за січень в графі 3а - нарахована з/п за квартал., а в графі 3- ставити тільки з/п за січень правильно.
А як бути з графою 4а=4 ндфл був вчасно нарахований і виплачений, а також ВС 4а=4 нарахований=сплачений, графи 3а=3 по ВС як в першому розділі таблиці ставити?


Re: Новий 1 ДФ
Допоможіть будь ласка а то голова вже закипіла angry smiley
як в МЕДОК в формі 1ДФ набрати випалту ФОП (157) - в мене не набирається ПІБ, що не так???
Re: Новий 1 ДФ
Quote
Karmen
Допоможіть будь ласка а то голова вже закипіла angry smiley
як в МЕДОК в формі 1ДФ набрати випалту ФОП (157) - в мене не набирається ПІБ, що не так???
В 1-ДФ Ф.И.О. - нет, только индификац. номер.
Re: Новий 1 ДФ
Quote
ivan_ka
Quote
Karmen
Допоможіть будь ласка а то голова вже закипіла angry smiley
як в МЕДОК в формі 1ДФ набрати випалту ФОП (157) - в мене не набирається ПІБ, що не так???
В 1-ДФ Ф.И.О. - нет, только индификац. номер.


оце я туплю! Дякую!!!
Re: Новий 1 ДФ
Подскажите пожалуйста. Был оформлен директор на основном месте работы. Я его уволила 30.01.15 и приняла 02.02.15 по совместительству. В 1ДФ он должен отображаться двумя строками???
Re: Новий 1 ДФ
Вернули мені в податковій 1ДФ по ФОП, причина - не співпадають суми виплаченого доходу)))
(сума орендної плати фіз.особі )
3а - 1500,00 (січень, лютий, березень)
3 - 1500,00 (грудень, січень, лютий)
4а - 225,00 (січень, лютий, березень)
4 - 225,00 (грудень, січень, лютий)

Військовий збір:
Заг.сума - 1500,00 (січень, лютий, березень)
Виплачена - 1000,00 (січень, лютий)
Подат. нарах. - 22,50 (січень, лютий, березень)
Подат.опл. - 15,00 (січень+лютий)
Я йому пояснюю що випалчений дохід в 3 колонці включає в себе грудень, а виплачений дох. лише січень і лютий так як в грудні військовий збір ще не утримувався.
Я не права?
Чи сьогодні реально не мій день і я туплю?????
Тикніть носом,
Re: Новий 1 ДФ
Раздел ІІ ( воен. сб.) заполняется аналогично разделу І , сейчас нет времени искать, было разъяснеии и в ЗИР, по-моему, тоже, но не расстраивайтесь, время есть все будет хорошо)
Re: Новий 1 ДФ
Так он и заполнен аналогично, просто в декабре ВС с аренды не удерживался.
Karmen, ИМХО, у Вас все правильно заполнено.
Re: Новий 1 ДФ
Quote
Blick
Так он и заполнен аналогично, просто в декабре ВС с аренды не удерживался.
Karmen, ИМХО, у Вас все правильно заполнено.

а приймати (здаю в віконечко) не хоче, що робити?
Re: Новий 1 ДФ
Да хрен его знает. Попробуйте на пульс позвонить, или в налоговую консультацию, может они что-то разъяснят.
Re: Новий 1 ДФ
Мені потрібно виправити 1дф за 3 і 4 квартали 2014р. Неправельно вказаний ІПН. За виправлення зараз штрафують , чи цей маразм уже пройшов?
Re: Новий 1 ДФ
Quote
Blick
Да хрен его знает. Попробуйте на пульс позвонить, или в налоговую консультацию, может они что-то разъяснят.

Дякую Вам!!!
smileys with beer
Re: Новий 1 ДФ
Quote
Blick
Так он и заполнен аналогично, просто в декабре ВС с аренды не удерживался.
Karmen, ИМХО, у Вас все правильно заполнено.
Конец рабочего дня, не увидела, что по ФОПам, Сорри.)
Re: Новий 1 ДФ
Підскажіть будь-ласка в 1 кварталі з/п була видана лише за січень в графі 3а - нарахована з/п за квартал., а в графі 3- ставити тільки з/п за січень правильно.
А як бути з графою 4а=4 ндфл був вчасно нарахований і виплачений, а також ВС 4а=4 нарахований=сплачений, графи 3а=3 по ВС як в першому розділі таблиці ставити?
Re: Новий 1 ДФ
Обязательно ли должны совпадать ИТОГО доход раздела №1 кол.(3 и 3а) с Военным сбором Общая сумма начисл. дохода? У меня з/п, доп.благо, и аренда ФЛ

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Re: Новий 1 ДФ
Quote
morozea
Обязательно ли должны совпадать ИТОГО доход раздела №1 кол.(3 и 3а) с Военным сбором Общая сумма начисл. дохода? У меня з/п, доп.благо, и аренда ФЛ

Не обязательно. У вас же в разделе 1 может быть необлагаемый доход, например по коду 157 и т.д.
Re: Новий 1 ДФ
Добрый день.

1. Есть варианты проверить начисление ВС?
Ну например, известно что начисленный доход по за за 01.02.03 = 7000 грн. Как не глядя в начисления можно провирить сколько нужно было перечислить или начислить
Re: Новий 1 ДФ
Quote
Karmen
Вернули мені в податковій 1ДФ по ФОП, причина - не співпадають суми виплаченого доходу)))
(сума орендної плати фіз.особі )
3а - 1500,00 (січень, лютий, березень)
3 - 1500,00 (грудень, січень, лютий)
4а - 225,00 (січень, лютий, березень)
4 - 225,00 (грудень, січень, лютий)

Військовий збір:
Заг.сума - 1500,00 (січень, лютий, березень)
Виплачена - 1000,00 (січень, лютий)
Подат. нарах. - 22,50 (січень, лютий, березень)
Подат.опл. - 15,00 (січень+лютий)
Я йому пояснюю що випалчений дохід в 3 колонці включає в себе грудень, а виплачений дох. лише січень і лютий так як в грудні військовий збір ще не утримувався.
У мене аналогічно заповнено.
Я не права?
Чи сьогодні реально не мій день і я туплю?????
Тикніть носом,
Re: Новий 1 ДФ
У мене аналогічно заповнено.
Re: Новий 1 ДФ
Quote
buh-psf
Добрый день.

1. Есть варианты проверить начисление ВС?
Ну например, известно что начисленный доход по за за 01.02.03 = 7000 грн. Как не глядя в начисления можно провирить сколько нужно было перечислить или начислить
Не совсем понятно, что и где Вы хотите проверить? В 1ДФ? Так там ВС = нарахований доход*1,5%.
Re: Новий 1 ДФ
не сразу сообразила. спасибо

а вот кто сегодня сдавал ? получили уже квитанции? еще до обеда здала пока нет рекции , даже квит 1
Re: Новий 1 ДФ
Сегодня ж последний день, сервер перегружен. Отчеты не сдавала, но сегодняшним по запросам ни ответа ни привета.
Re: Новий 1 ДФ
надеюсь все будет хорошо
спасибо
Re: Новий 1 ДФ
не можу ніяк розібратись з відокремленим підрозділом. за основним місцем реєстрації потрібно показувати співробітників, які працюють у відокремленому підрозділі чи тільки по місцю реєстрації відокремленого підрозділу? адже суми ПДФО я перераховувала за місцем реєстрації відокремленого підрозділу...
Re: Новий 1 ДФ
Извините, нашла ответ в начале темы ))) весь день ищу - а он перед носом ))
Re: Новий 1 ДФ
Вчера отправила 1 дф ,пришла квит 2 только сегодня от 13.05.2015
все попадаем на штраф???sad smiley
Re: Новий 1 ДФ
Quote
Lilya
Вчера отправила 1 дф ,пришла квит 2 только сегодня от 13.05.2015
все попадаем на штраф???sad smiley
Если в квитанции 2 стоит дата сдачи отчета 13.05.15 тогда штраф 170грн, по крайней мере в прошлом году так было, я так попала по НДС, декларацию приняли 21 числа в 00,01 ночи

Re: Новий 1 ДФ
а мне еще не пришла даже квит 1 ((
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043499999999996