Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новий 1 ДФ

Відправлено користувачем wabaw111 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Re: Новий 1 ДФ
Quote
ditya
Quote
Lilya
Вчера отправила 1 дф ,пришла квит 2 только сегодня от 13.05.2015
все попадаем на штраф???sad smiley
Если в квитанции 2 стоит дата сдачи отчета 13.05.15 тогда штраф 170грн, по крайней мере в прошлом году так было, я так попала по НДС, декларацию приняли 21 числа в 00,01 ночи

да,только по-моему 510 грн (((
Re: Новий 1 ДФ
Quote
Lilya
Вчера отправила 1 дф ,пришла квит 2 только сегодня от 13.05.2015
все попадаем на штраф???sad smiley

Цікаво, в нас теж така ситуація, всі три квитанції 13.05.2015, тільки відправлення 12.05.2015. Що справді попадаємо на штраф?
Re: Новий 1 ДФ
Внизу окошка есть вкладка "Відправлено" и только там стоит дата 12.05
это несправедливо, почему мы должны платить штраф?? может налоговая даст разъяснение по этому поводу...


Re: Новий 1 ДФ
Quote
buh-psf
а мне еще не пришла даже квит 1 ((

Вы посмотрите в почте в папке спам. Я вчера отправляла новую отчетную, так почему-то все квитанции медок не втягивал, т.к они в спам попали. Я вручную из спама их затянула и все ок. Дата приема стоит 12.05
Re: Новий 1 ДФ
Quote
aleeeenka
Quote
buh-psf
а мне еще не пришла даже квит 1 ((

Вы посмотрите в почте в папке спам. Я вчера отправляла новую отчетную, так почему-то все квитанции медок не втягивал, т.к они в спам попали. Я вручную из спама их затянула и все ок. Дата приема стоит 12.05

в какой почте??
Re: Новий 1 ДФ
посмотрела, нет
зато на сайте Медка "Внимание! С 15:20 12.05.2015г. не работает центральный шлюз ГФС. Проблему обещают решить в кратчайшие сроки"
Re: Новий 1 ДФ
значит есть проблема!! это не наша вина
Re: Новий 1 ДФ
Quote
Lilya
значит есть проблема!! это не наша вина
Это может быть Вашей виной, что Вы отправили в последний день, хотя и знали что есть такая вероятность что рухнит сервер, это мне так ответили и выписали штраф на 170 грн, в прошлом году

Re: Новий 1 ДФ
Quote
Lilya
Вчера отправила 1 дф ,пришла квит 2 только сегодня от 13.05.2015
все попадаем на штраф???sad smiley
У Вас дата приема 13.05.15 или 13,05,15 пришла квитанция 2?

Re: Новий 1 ДФ
и вообще что значит знали-не знали?есть определенные сроки!
Re: Новий 1 ДФ
Quote
Lilya
Quote
aleeeenka
Quote
buh-psf
а мне еще не пришла даже квит 1 ((

Вы посмотрите в почте в папке спам. Я вчера отправляла новую отчетную, так почему-то все квитанции медок не втягивал, т.к они в спам попали. Я вручную из спама их затянула и все ок. Дата приема стоит 12.05

в какой почте??
Ну медок у вас к почте привязан. Вы же в программе указываете почтовый ящик, через который работаете. Вот там посмотрите
Re: Новий 1 ДФ
Платники податків, податкові агенти та/або їх посадові особи несуть відповідальність у разі вчинення порушень, визначених законами з питань оподаткування та іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи (п.110.1 ст.110 Податкового кодексу України).

Згідно із п.5 підрозд. 10 Податкового кодексу України штрафні санкції, які можуть бути накладені на платників податків за порушення нормативних актів Кабінету Міністрів України, центрального контролюючого органу, положень, прямо передбачених Податковим кодексом України, починають застосовувати до таких платників податків за наслідками податкового періоду, наступного за податковим періодом, протягом якого такі акти були введені в дію.

Відповідальність за неподання або несвоєчасне подання податкової звітності передбачено п.120.1 ст.120 Податкового кодексу України.

Отже, за неподання або несвоєчасне подання платником податків податкової звітності передбачена фінансова відповідальність у вигляді штрафних (фінансових) санкцій, а саме:

- в розмірі 170 гривень, за кожне неподання (несвоєчасне подання) декларації (розрахунку) зазначені в одному акті;

- в розмірі 1020 гривень при повторному порушенні за несвоєчасне подання податкової декларації (розрахунку) платником податків незалежно від виду податку, за яке до такого платника протягом року вже було застосовано штраф за неподання (несвоєчасне подання) податкової декларації (розрахунку) та у період до одного року (до 365 або 366 днів - для високосного року) винесено податкове повідомлення-рішення.

ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві

Re: Новий 1 ДФ
по 1 ДФ 119 статья
Re: Новий 1 ДФ
гы,
принято 13.05.15 о 15:46 гы гы гы

обалдеть
короче штраф, первый раз за три года гы гы гы
Re: Новий 1 ДФ
Новий вид поповнення бюджету: відключити в останій день здачі сервер в податковій smiling smiley

Таке в нас було, як в останій день платили податок на прибуток, казначейство побачило кошти наступного дня, хоч банк довідку видавав, що гроші пішли вчасно, теж напевно відключений сервер був... штрафу не вдалося уникнути..
Re: Новий 1 ДФ
ДОБРОГО ДНЯ. як правильно відобразити у 1-дф поворотну фінансову допомогу, яку надала фіз.особа-директор юр. особі. У графі 3 - вказуємо виплачену, (повернуту) фін. допомогу. Ознака доходу 153.
Які суми вказати у графі 3а - ( нарахований дохід)????
Дякую.
Re: Новий 1 ДФ
Відображаємо тільки надання, повернення не відображаємо. графа 3=3А
Re: Новий 1 ДФ
Щось не так.... Відображаємо у 1 дф тоді, коли фіз. особа надала юр особі фінасову допомогу.???? Графа 3 - сума виплаченого доходу, а 3а - сума нарахованого доходу....
Re: Новий 1 ДФ
Quote
accountent
Відображаємо тільки надання, повернення не відображаємо. графа 3=3А
А не навпаки? Відображаємо тільки повернення.
[tax.38044.org]
Re: Новий 1 ДФ
з графою 3 - більш зрозуміло виплачено дохід - вказуємо суму та ознаку доходу 153, а з нарахованим доходом - графа 3 теж заповнювати - цю суму? Доходу фактично не було, адже це повернення фін допомоги....
Re: Новий 1 ДФ
якщо фіз.особа - не СПД надала ЮО поворотну допомогу, то нічого в 1-ДФ не відображаємо.
Re: Новий 1 ДФ
згідно роз"яснення ЗІР 103.25 потрібно відобразити.
Але що потрібно вказувати у 3а????

Який порядок заповнення податкового розрахунку за ф. 1ДФ при виплаті доходу на користь фізичної особи у вигляді поворотної фінансової допомоги за ознакою доходу «153» та чи необхідно заповнювати гр. 3а та гр. 3, або лише гр. 3?
Відповідь
Коротка:
При виплаті доходу на користь фізичної особи у вигляді поворотної фінансової допомоги за ознакою доходу «153» в податковому розрахунку за ф. 1ДФ відображається сума нарахованого доходу у графі 3а, сума виплаченого доходу - у графі 3, а у графі 4а (нарахований податок на доходи фізичних осіб) та графі 4 (перерахований податок на доходи фізичних осіб) проставляються нулі.
Повна:
Згідно з п.п. 165.1.31 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому, основна сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку.
Відповідно до п. 3 Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4 (далі – Порядок):
у графі 3а «Сума нарахованого доходу» відображається (за звітний квартал) дохід, який нараховано фізичній особі відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів, наведеним у додатку до Порядку. У разі нарахування доходу його відображення у графі 3а є обов’язковим незалежно від того, виплачені такі доходи чи ні;
у графі 3 «Сума виплаченого доходу» відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом;
у графі 4а «Сума нарахованого податку» відображається сума податку, нарахованого та утриманого з доходу, нарахованого платнику податку згідно із законодавством;
у графі 4 «Сума перерахованого податку» відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету.
Отже, при виплаті доходу на користь фізичної особи у вигляді поворотної фінансової допомоги за ознакою доходу «153» в податковому розрахунку за ф. 1ДФ відображається сума нарахованого доходу у графі 3а, сума виплаченого доходу - у графі 3, а у графі 4а (нарахований податок на доходи фізичних осіб) та графі 4 (перерахований податок на доходи фізичних осіб) проставляються нулі.
Re: Новий 1 ДФ
Доброго всім дня!!
Хочу відправити 1 ДФ і не впевнена чи правельно????
В 4,5 місяцях було примінення ПСП, а у 6 місяці у звязку із нархувань з/п+компенсації людина не мала права на ПСП, ЯК ВІДОБРАЗИТИ У ЗВІТІ 1 рядком чи все таки 2 рядками????

Буду вдячна за відповідь!!!
Re: Новий 1 ДФ
Quote
iryna12
Доброго всім дня!!
Хочу відправити 1 ДФ і не впевнена чи правельно????
В 4,5 місяцях було примінення ПСП, а у 6 місяці у звязку із нархувань з/п+компенсації людина не мала права на ПСП, ЯК ВІДОБРАЗИТИ У ЗВІТІ 1 рядком чи все таки 2 рядками????

Буду вдячна за відповідь!!!

Дуже прошу компетентних у цьому питанні людей, ВІДПИШІТЬСЯ!!!
Re: Новий 1 ДФ
як на мене, це не принципово-можна двома рядками, можна одним з пільгою 01
Re: Новий 1 ДФ
Quote
Kisulya
як на мене, це не принципово-можна двома рядками, можна одним з пільгою 01

Дякую!!! Але цікаво як правильно???
Re: Новий 1 ДФ
1с автоматически заносит в отчет 2-мя строками: одна строка с льготой, вторая - без. В базе налоговой раньше была консультация - 2 строки.
Re: Новий 1 ДФ
Quote
ВМ
1с автоматически заносит в отчет 2-мя строками: одна строка с льготой, вторая - без. В базе налоговой раньше была консультация - 2 строки.

дзвонила в податкову на Київ сказали 1 рядком, моя податкова одні кажуть 1 а інші 2 і будь розумним зроби правельно???
Re: Новий 1 ДФ
Почитала тему, но уточню еще раз.
Если ЗП и НДФЛ за июнь выплачен позже 7 числа(но в рамках июля), то графы 3-3а,4-4а равны?
Заранее спасибо за ответ.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000467