Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

оренда транспортного засобу

Відправлено користувачем sofi-lukrnet 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
тобто я купила і поставила їх на 207 рах. а як рахувати пробіг?в мене є акт про їх шиномонтаж..то получається я їх списати неможу зразу по акту?
зразу не можете, по акту їх встановили, вони пробіг ще ж не набігали. Норми дивіться списання шин в Інеті.
Я ще хочу уточнити. я списую запчастини і у самій вимозі-накладній вказую 92 рах витрат і саттю "інші витрати загальногосподарського призначення"- це вірно?


Як правильно це все зрозуміти.У НОРМАХ мого авто немає у мені пасажирський-фургон Citroen Berlingo
У мене 175/65 R14. як правильно визначити норму пробігу можливо хтось має таке як у мене тож відкукніться.
Так ще одне питання шини поставила на 207 рах і що ще треба вводити в експлуатацію?
Я вже зачиталась .....Так як я розумію є два варіанта списання шин.
.1. зразу ,коли вводимо в експлуатацію
2.коли пройшов пробіг?
а норми вониж зовсім застаріли...Хто вміє розраховувати пробіг ДОПОМОЖІТЬ.
Ну вы даете!!! какой ввод в эксплуатацию запасов????!!!!! какие два варианта, вам же написали НЕЛЬЗЯ СРАЗУ СПИСАТЬ.
Вот Вам нормы действующие [zakon3.rada.gov.ua]
И еще какой эконалог, у вас нету тех шин на балансе что вы поменяли.
я чим більше читаю тим загружаю.....То я їх поставила на 207 рах і більше з ними нічого не роблю?
ничего!!! ведете карточку пробега пока
[dtkt.com.ua] тут є приклад карточки.то вона так і виглядає.її заповнювати на зиму і на весну...?
а ці норми...як там розібратись.це не просто ужас....
а це так дійсно ви розраховуєте усі ці коефіціенти "к" для рорахунку норм?
Скажіть хто знає бо заповнюю картку обліку шин і точно незнаю "Пробіг (наробіток) шини, тис. км (мотогодини" це показники спідометра при якому встановили шини????????
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна подорожній лист робити один на весь місяць за формою затвердженою наказом по підприємству???7
Ми робимо подорожній на кожен день окремо, якщо відрядження, тоді один подорожній на весь термін відрядження.
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, наше підприємство надає власний легковий автомобіль в ореду 1 день на тиждень, в інші дні використовуємо авто самі. Чи потрібно виписувати подорожній лист на день, коли авто в оренді і заправляється за рахунок орендаря? Як показати в звітності(2-тр Звіт про роботу автотранспорту)пробіг авто, якщо він значно більший, чим фактично списано бензину?
як заповнити 20-опп на орендоване авто? в графі Тип об’єкта оподаткування ставити 20, там де найменування прочерк чи "автомобіль", може марка автомобіля, де місцезнаходження обєкта ставити адресу фірми? Вибачайте перший раз заповнюю не можу ніде знайти зразок для автомобіля.
ви беріть бланк і ідіть у податкову всеодно електронно ви її не здасте....я вже і непамятаю шо я там заповнювала але це було не складно..
Доброго дня.скажіть ПДФО на оренду нараховувати 18%?
Quote
sofi-lukrnet
Доброго дня.скажіть ПДФО на оренду нараховувати 18%?
Ну, не нараховувати, а утримувати. Это во-первых.
А во-вторых, а что, в ПКУ есть другие ставки ПДФО для налогообложения аренды авто у физособы ?smiling smiley
а за січ+ лютий порахувала під 15. недоплатила 24 грн.?як тепер ирівняти ситуацію.
1.зробити нарахування на 2
4 грн. і в березні при виплата орендодавці відмінусувати?
а про ВС не забыли ?
а скажите, пож-та, какая сейчас ПРИМЕРНО стоимость аренды автомобиля, грузо-пассажирского.
а ВЗ не помінявся а от з ПДФО провтикала по зар.платі рах 18 а тут......
от тепер і не знаю як вирівняти.
Quote
sofi-lukrnet
а за січ+ лютий порахувала під 15. недоплатила 24 грн.?як тепер ирівняти ситуацію.
1.зробити нарахування на 2
4 грн. і в березні при виплата орендодавці відмінусувати?
Да, скорректируйте всё березнем, прямо сегодня ! Ещё успеете и доплатить в бюджет. И тогда в 1-ДФ за 1 квартал всё ляжет красиво.
Quote
TamiA
а скажите, пож-та, какая сейчас ПРИМЕРНО стоимость аренды автомобиля, грузо-пассажирского.
Извините, я даже примерно не знаю....у нас на фирме собственные авто.eye rolling smiley
Quote
nikon
Quote
TamiA
а скажите, пож-та, какая сейчас ПРИМЕРНО стоимость аренды автомобиля, грузо-пассажирского.
Извините, я даже примерно не знаю....у нас на фирме собственные авто.eye rolling smiley
жалько, но все равно спасибо...
Доброго дня.Скажіть які потрібно зробити дії.Вчора змінили шини.Як це відображати в обліку тільки у "карточці"?
відгукніться хто знає!!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000526