Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Не понимаю куда переносим стр. 24 из деки НДС в новую деку???

Відправлено користувачем buh2015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 29 з 42    Сторінки: ПершаПопередні2425262728293031323334НаступнаОстання
Quote
aleeeenka
А если отрицательное за счет импортной операции (ГТД), то тогда какой код они предлагают тулить?????

smileys with beer аналогичный случай....

согласен такое разъяснение фискалов "...поставщика" ломает мозг. Но я решил что как указано в самой графе 2 дод. 2 "Платник податку – покупець (індивідульний податковий номер" и указал СВОЙ.

Ну нет у меня ИНН иностранного поставщика ну нет )))!

У руля все те же морды-доярки ... уже даже не грустно eye rolling smiley
тоже импорт, читала в НИБУ, что номер ГТД, .Отправила свой код.Не буду пределывать, пусть объяснят, что хотели
Охренеть! Как они представляют расшифровать ОЗ по поставщикам, если само ОЗ результат арифметики: НО-НК??? У ОЗ меня формируется с июля 2010 года! 5,5 года! 66 месяцев! В среднем 10 поставщиков на каждый НК = 660 рядков до 24:00 22.02.16?!
ЧТО ОНИ ТАМ КУРЯТ?!?

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!


Quote
morozea
... 660 рядков до 24:00 22.02.16?!
ЧТО ОНИ ТАМ КУРЯТ?!?

Десь читала що до 23:00 22.02.16 ))))
Quote
natalka_l
Quote
morozea
... 660 рядков до 24:00 22.02.16?!
ЧТО ОНИ ТАМ КУРЯТ?!?

Десь читала що до 23:00 22.02.16 ))))

А, ну все - точняк успею)))drinking smiley
Пойду тоже апельсинку съем... winking smiley

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
У меня тоже тянется минус с 2010 года. Как вы себе представляете расписать всех поставщиков? не буду! Написала свой ИНН и помесячно минуса, так и было раньше в додатке 2.
Quote
svetnik
тоже импорт, читала в НИБУ, что номер ГТД, .Отправила свой код.Не буду пределывать, пусть объяснят, что хотели

номер ГТД это вообще как по мне аномалия thumbs down
в Порядке заполнения деки по этому вопросу ничего нет. В графе 2 дод.2 однозначно сказано "...покупець", - ВСЕ. Че мудрить, даже если мудрость логичная.
Добрый день всем,я конечно понимаю что все обескуражены новым разъяснением,сама не знаю что делать НК с 2014 года тянется,я просто в шоке...
Но у меня возник вот еще какой вопрос,может кто слышал,я подала деку с 20.2.2 "" у рахунок сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу з інших платежів, що сплачуються до Державного бюджету",хочу за счет ндс перекрыть прибыль,как узнать,перевели ли они деньги,нужно что бы они еще это сделали до граничного срока уплаты прибыли...это наверно надо идти сверку делать...буду благодарна за помощь)
Quote
morozea
Quote
natalka_l
Quote
morozea
... 660 рядков до 24:00 22.02.16?!
ЧТО ОНИ ТАМ КУРЯТ?!?

Десь читала що до 23:00 22.02.16 ))))

А, ну все - точняк успею)))drinking smiley
Пойду тоже апельсинку съем... winking smiley

а не боитесь, что завтра скажут: а не, все верно! то мы чего-то не то подумали, надо ИНН покупателя.

Quote
Boya
Quote
morozea
Quote
Blick
Quote
morozea
Т.е. я должна уменьшить некоторые суммы (раннее задекларированные), при том на свое усмотрение?!
Не на свое усмотрение, а по методу ФИФО, т.е более ранние суммы. И уменьшить их нужно не просто так, а потому что они погасились теми деками, в которых была стр.18.
А переплату 30,5тыс Вы в июльской деке в стр.20.2 показывали? Если да, тода в додаток 2 ее вносите. Если нет, тогда и вносить нечего.
Спасибо, сейчас Нову звитну отправлю. Переплату в июльской деке я НЕ ПОКАЗЫВАЛА, а где теперь вообще можно эту сумму показать, она у меня болтается в р.9 Витягу з СЕА... Что вообще с этой суммой делать? Это сумма реально оплачена деньгами в 2011 году (т.к. тогда налоговая потребовала "налоговую нагрузку" - вот и заплатили на свою голову)
инспектор сказала ,если переплату в июльской не показали,то она никуда и не идет, просто болтается р,9 вытяга и участвует в увеличении лимита регистрации нн.

во-во! и моя мне так озвучила

Раньше порядком ведения реестра НН был предусмотрен ИПН при покупке у нерезидента.
Якщо товари/послуги придбані у нерезидента, у графі 7 відображається
умовний ІПН „300000000000”.Я его и указала в додатке 2.Сейчас думаю, надо пересдавать или нет.
по ВМД ФуДД - сорри, я не претендую на истину, возможно 4000...?
В любом случае чем гадать - надо иметь официальное сообщение насеровцев...

Кстате, ото кто написало покупець в форме само того не понимая оказало огроооомную услугу нам)

Quote
kurumba
Добрый день всем,я конечно понимаю что все обескуражены новым разъяснением,сама не знаю что делать НК с 2014 года тянется,я просто в шоке...
Но у меня возник вот еще какой вопрос,может кто слышал,я подала деку с 20.2.2 "" у рахунок сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу з інших платежів, що сплачуються до Державного бюджету",хочу за счет ндс перекрыть прибыль,как узнать,перевели ли они деньги,нужно что бы они еще это сделали до граничного срока уплаты прибыли...это наверно надо идти сверку делать...буду благодарна за помощь)
данные по декларации по лицевому отражаются по сроку оплаты. Т.е., например, обязательства по НДС за январь 2016 отразятся на лицевом 01.03.16. Видимо, такая же ситуация и я отражением зачетов. Сверку есть смысл делать после этой даты. Напишите потом, тоже интересно.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Juliia
Раньше порядком ведения реестра НН был предусмотрен ИПН при покупке у нерезидента.
Якщо товари/послуги придбані у нерезидента, у графі 7 відображається
умовний ІПН „300000000000”.Я его и указала в додатке 2.Сейчас думаю, надо пересдавать или нет.

логикак в этом есть ) но вы же заполняете форму отчетности, а как мы все знаем там логики не особо.... . Так что вам решать что выбрать - ЛОГИКУ или ФОРМАЛЬНОСТЬ.
С др.форума
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛИСТ від 22.02.2016 №6111/7/99-99-19-03-02-17
Головні управління ДФС в областях, м. Києві,
Міжрегіональне головне управління ДФС
– Центральний офіс з обслуговування великих платників

Щодо порядку заповнення додатка 2 до Податкової декларації з податку на додану вартість „Довідка про суму від’ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (Д2)

Державна фіскальна служба України у зв’язку із численними зверненнями платників податків щодо порядку заповнення додатка 2 до Податкової декларації з податку на додану вартість „Довідка про суму від’ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (Д2)” (далі – Додаток 2) повідомляє.

Відповідно до статті 198 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) податковий кредит звітного періоду складається з сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 193.1 статті 193 Кодексу, протягом такого звітного періоду у зв'язку з придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг.

У разі якщо за результатами звітного (податкового) періоду податковий кредит платника перевищує його податкові зобов’язання, у платника формується від’ємне значення податку на додану вартість звітного (податкового) періоду, яке відповідно до пункту 200.4 статті 200 Кодексу може бути зараховане до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду.

Сума від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду, відображається у Додатку 2, порядок заповнення і подання якого затверджено наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21 „Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість”.

Отже, для відображення сум ПДВ, за рахунок яких сформовано від’ємне значення звітного (податкового) періоду, у колонці 2 Додатка 2 слід зазначати індивідуальний податковий номер постачальника, у якого придбано товари/послуги, за рахунок яких сформовано від’ємне значення ПДВ.

Головним управлінням ДФС в областях, м. Києві та Міжрегіональному головному управлінню ДФС – Центральному офісу з обслуговування великих платників довести зазначений лист до відома платників податку і підпорядкованих підрозділів та забезпечити його врахування під час прийняття звітності, проведення масово-роз’яснювальної та контрольно-перевірочної роботи й апеляційних процедур.
Голова Р.М. Насіров

Подробнее: [buhforum.com]

козлы, уроды
я ж говорю - мутанты. Еще бы завтра такое письмо издали )))
Quote
Ветка
Quote
morozea
Quote
natalka_l
Quote
morozea
... 660 рядков до 24:00 22.02.16?!
ЧТО ОНИ ТАМ КУРЯТ?!?

Десь читала що до 23:00 22.02.16 ))))

А, ну все - точняк успею)))drinking smiley
Пойду тоже апельсинку съем... winking smiley

а не боитесь, что завтра скажут: а не, все верно! то мы чего-то не то подумали, надо ИНН покупателя.
Неа, не боюсь, т.к. отправила со своим ИНН (покупателя) и менять ничего не собираюсь)) 660 рядков - сами пусть у себя выписывают - я все деки подавала во время и с расшифровкой НК. Я свою работу выполнила - деньги получила... Ну разве что мне вторую з/п с июля 2010 ДФС выплатит...

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
ну и что думаем делать ? пересдавать с ИНН постачальника?
какое-то массовое помешательство... хочется заглянуть на месяцок вперед...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
ужс....психоз...Ляля, а прикинь как вампиреныши-дфсники сейчас жрут негатив, который летит к ним...и от этого становятся сильнее.

Як вчасно, ще навіть не 1 березня .
всі вихідні , мабуть, шукали того дебіла що склав таку форму, та в нього запитали що мав на увазі.
Ну хоч хтось має понести відповідальність за свої дії, за халатність
мало того, що вони сам завт створили 12-го в програмі, так ще дебілізм пишуть.
а взагалі-то треба подякувати тим бух виданням, що почали ПРИПУСКАТИ думку , що там закралась помилка, та навіювати цю думку шакалам фіскалам.
Quote
Ветка
ужс....психоз...Ляля, а прикинь как вампиреныши-дфсники сейчас жрут негатив, который летит к ним...и от этого становятся сильнее.
ужс-ужс...
а я наблюдаю smiling smiley

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.02.2016 №6111/7/99-99-19-03-02-17

Головні управління ДФС в областях, м. Києві,
Міжрегіональне головне управління ДФС
– Центральний офіс з обслуговування великих платників

Щодо порядку заповнення додатка 2 до Податкової декларації з податку на додану вартість „Довідка про суму від’ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (Д2)

Державна фіскальна служба України у зв’язку із численними зверненнями платників податків щодо порядку заповнення додатка 2 до Податкової декларації з податку на додану вартість „Довідка про суму від’ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (Д2)” (далі – Додаток 2) повідомляє.

Відповідно до статті 198 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) податковий кредит звітного періоду складається з сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 193.1 статті 193 Кодексу, протягом такого звітного періоду у зв'язку з придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг.

У разі якщо за результатами звітного (податкового) періоду податковий кредит платника перевищує його податкові зобов’язання, у платника формується від’ємне значення податку на додану вартість звітного (податкового) періоду, яке відповідно до пункту 200.4 статті 200 Кодексу може бути зараховане до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду.

Сума від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду, відображається у Додатку 2, порядок заповнення і подання якого затверджено наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21 „Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість”.

Отже, для відображення сум ПДВ, за рахунок яких сформовано від’ємне значення звітного (податкового) періоду, у колонці 2 Додатка 2 слід зазначати індивідуальний податковий номер постачальника, у якого придбано товари/послуги, за рахунок яких сформовано від’ємне значення ПДВ.

Головним управлінням ДФС в областях, м. Києві та Міжрегіональному головному управлінню ДФС – Центральному офісу з обслуговування великих платників довести зазначений лист до відома платників податку і підпорядкованих підрозділів та забезпечити його врахування під час прийняття звітності, проведення масово-роз’яснювальної та контрольно-перевірочної роботи й апеляційних процедур.

Голова Р.М. Насіров


Подробнее: [buhforum.com]
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
...
а взагалі-то треба подякувати тим бух виданням, що почали ПРИПУСКАТИ думку , що там закралась помилка, та навіювати цю думку шакалам фіскалам.

Я до речі також про це думала. Не було б оцих роз'яснень - думаю ДФСУ і не відреагувала б. А так побачили що люди "готові і на таке" і маємо те шо маємо...
Да уж, точно уже было подмечено, только с нашими придурошными ФиКалами подобное возможно: ... порядок заповнення і подання якого затверджено наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21 „Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість”.

Отже, для відображення сум ПДВ, за рахунок яких сформовано від’ємне значення звітного (податкового) періоду, у колонці 2 Додатка 2 слід зазначати індивідуальний податковий номер постачальника, у якого придбано товари/послуги, за рахунок яких сформовано від’ємне значення ПДВ.

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Помогите пожалуйста, уже запуталась.
У меня с 01.2015г все время выходит строка 19
в декл. за январь ряд.9 - 4930
ряд.17 - 28091 (с учетом ряд. 16.1 - 24746.00)
ряд. 21 за январь - 23161,00.
С января 2015г по декабрь 2015 все суммы выбрала по 19 рядку и выхожу естественно на сумму 24746,00, а как показать эту разницу в 1585,00грн не пойму. Просто снять с прошлых периодов?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 29 з 42    Сторінки: ПершаПопередні2425262728293031323334НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054300000000002