Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кому уже припыняли регистрацию НН?

Відправлено користувачем Нат 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 42    Сторінки: 1234567891011НаступнаОстання
Вчера отправила на регистрацию НН, сегодня приостановили
Мол не видят покупки такого товара, который продаем
Хотя у нас оптовая торговля и такой товар я ежемесячно покупаю на сотни тысяч грн.
Кто уже с таким сталкивался? что дальше делать?
про таблицу я читала, но еще не совсем понимаю как ее заполнять
Quote
Нат
Вчера отправила на регистрацию НН, сегодня приостановили
Мол не видят покупки такого товара, который продаем
Хотя у нас оптовая торговля и такой товар я ежемесячно покупаю на сотни тысяч грн.
Кто уже с таким сталкивался? что дальше делать?
про таблицу я читала, но еще не совсем понимаю как ее заполнять
Это Вы отправили НН за июль?
Нет, отправила налоговую на регистрацию за 19июня
Есть регистрация НН от поставщика даже на эту продажу
Началось((


я бы попробовала отправить и НН от поставщика, как приложение к пояснениям, согласно вот того текста, что я вам скопировала ниже, а таблица то скорее для производителей.


ДФС повідомляє, що у разі зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Реєстр) відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), платник податку має право подати протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у такій податковій накладній/розрахунку коригування пояснення та/або копії документів, зазначені у підпункті «в» підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 Кодексу.
Пояснення можна подати у вигляді Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК за формою J(F)1312601 (далі - Повідомлення).
Повідомлення (J(F)1312601) формується по кожній окремо податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію якої зупинено в Реєстрі, та до такого Повідомлення додаються копії документів у вигляді окремих додатків за формою J(F)1360101 у форматі PDF (розмір кожного додатку не повинен перевищувати 2 мГб).
Електронні формати Повідомлення та додатку до нього розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність» / Платникам податків про електронну звітність / Інформаційно-аналітичне забезпечення / Реєстр електронних форм податкових документів (http://sfs.gov.ua/…/informatsiy…/reestr-elektronnih-form-po/).
Повідомлення з додатками може бути сформоване та надіслане через особистий кабінет електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (режим «Ведення звітності»), вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС України. Також для формування Повідомлення в електронному вигляді платник податків самостійно на власний розсуд може обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).
Нагадуємо, що Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпний перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 567, зареєстрованого в Мінюсті 16.06.2017 за №753/30621.
ДФС повідомляє, що у разі зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Реєстр) відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), платник податку має право подати протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у такій податковій накладній/розрахунку коригування пояснення та/або копії документів, зазначені у підпункті «в» підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 Кодексу.

Пояснення можна подати у вигляді Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК за формою J(F)1312601 (далі - Повідомлення).

Повідомлення (J(F)1312601) формується по кожній окремо податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію якої зупинено в Реєстрі, та до такого Повідомлення додаються копії документів у вигляді окремих додатків за формою J(F)1360101 у форматі PDF (розмір кожного додатку не повинен перевищувати 2 мГб).

Електронні формати Повідомлення та додатку до нього розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність» / Платникам податків про електронну звітність / Інформаційно-аналітичне забезпечення / Реєстр електронних форм податкових документів.

Повідомлення з додатками може бути сформоване та надіслане через особистий кабінет електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (режим «Ведення звітності»), вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС України. Також для формування Повідомлення в електронному вигляді платник податків самостійно на власний розсуд може обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

Нагадуємо, що Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпний перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 567, зареєстрованого в Мінюсті 16.06.2017 за №753/30621.
[sfs.gov.ua]
Спасибо за ответы, конечно, мне бы "живые" примеры
если у меня сто тыщ мильонов налоговых в месяц и так придется на каждую продажу подавать объяснения, уйду на пенсию в свои 35((( у меня уже нервный тик от этого "предвкушения"
Вы и будете живым примером для нас, раз Вам уже "повезло".
в електронному вигляді немає можливості подати документи в ПДФ форматі
Самое интересное то, что Сота и Медок не работают. Кабинет плательщика с утра ужасно тормозит, вытащить входящую от поставщика НН не могу. Создаю пояснення в новой таблице, а там аж одна строчка для пояснення, куда прилепить додаток я вообще ума не приложу
попробую дозвониться инстектору
а разве в кабинете можно вытащить НН поставщика ? Если да, то научите, пож-та.
Quote
TamiA
а разве в кабинете можно вытащить НН поставщика ? Если да, то научите, пож-та.

вот именно что и нельзя
я пробую сейчас через Приват
потому что иных путей не вижу, оплаченная только Сота. На сколько я знаю из других демо-версий программ Вытяги бесплатно не отпралвяются
"Ржу нимагу". Дозвонилась в наш отдел по НДС (Запорожье)
Ответы человека меня просто убили
"я не знаю", "я не в курсе", "пробуйте"
на вопрос "Если я подам объяснения и до 15го их не рассмотрят, что тогда?", ответ убил "я не знаю, путь только налаживается"
Quote
Нат
"Ржу нимагу". Дозвонилась в наш отдел по НДС (Запорожье)
Ответы человека меня просто убили
"я не знаю", "я не в курсе", "пробуйте"
на вопрос "Если я подам объяснения и до 15го их не рассмотрят, что тогда?", ответ убил "я не знаю, путь только налаживается"

а Вы чего то другого ожидали????!!! tongue sticking out smiley стандартный набор фраз....
Quote
Lin@
Quote
Нат
"Ржу нимагу". Дозвонилась в наш отдел по НДС (Запорожье)
Ответы человека меня просто убили
"я не знаю", "я не в курсе", "пробуйте"
на вопрос "Если я подам объяснения и до 15го их не рассмотрят, что тогда?", ответ убил "я не знаю, путь только налаживается"

а Вы чего то другого ожидали????!!! tongue sticking out smiley стандартный набор фраз....
+100 откуда клерки на телефоне могут что-то знать?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
роздрукуйте все та несіть в канцелярію
там все принимается в электронке, почитайте, это кажись, даже прописано.
Отправила пояснення без додатков, додатки не загружаются
жду.......
Quote
Нат
Отправила пояснення без додатков, додатки не загружаются
жду.......
якою програмою відправляєте
і код пояснення 1312601?
У меня все нн вчерашние приняли. и вытяги быстро приходят.
Quote
Нат
Отправила пояснення без додатков, додатки не загружаются
жду.......

я так сделала, пришла квитанция № 2, повидомлення не прийнято, нет додатків. додатки посылала в отдельном письме на налоговую
Quote
Тося
Quote
Нат
Отправила пояснення без додатков, додатки не загружаются
жду.......

я так сделала, пришла квитанция № 2, повидомлення не прийнято, нет додатків. додатки посылала в отдельном письме на налоговую

в каком письме? какая форма?
Quote
Нат
Quote
Тося
Quote
Нат
Отправила пояснення без додатков, додатки не загружаются
жду.......

я так сделала, пришла квитанция № 2, повидомлення не прийнято, нет додатків. додатки посылала в отдельном письме на налоговую

в каком письме? какая форма?

вкладка листування з дфс - туда можно вложить пдф
Quote
Тося
Quote
Нат
Quote
Тося
Quote
Нат
Отправила пояснення без додатков, додатки не загружаются
жду.......

я так сделала, пришла квитанция № 2, повидомлення не прийнято, нет додатків. додатки посылала в отдельном письме на налоговую

в каком письме? какая форма?

вкладка листування з дфс - туда можно вложить пдф

и что вы писали? что это додаток до повидомлення? как они реагировали?
у меня само повидомлення не принимается, сразу приходит квитанция что "не принято"
звонила в налоговую ругалась, а они мне утверждают что им сдают в эл.виде с пдф файлом
я спрашиваю каким образом они его туда засунули, если в эл.кабинете разрешает загружать только эксемель файл(((
кошмар, нервов не хватает
Quote
Тося
Quote
Нат
Quote
Тося
Quote
Нат
Отправила пояснення без додатков, додатки не загружаются
жду.......

я так сделала, пришла квитанция № 2, повидомлення не прийнято, нет додатків. додатки посылала в отдельном письме на налоговую

в каком письме? какая форма?

вкладка листування з дфс - туда можно вложить пдф
ну так понятно чому не прийнято, бо пдф додатки повинні йти разом з поясненням
Quote
Oxi
Quote
Тося
Quote
Нат
Quote
Тося
Quote
Нат
Отправила пояснення без додатков, додатки не загружаются
жду.......

я так сделала, пришла квитанция № 2, повидомлення не прийнято, нет додатків. додатки посылала в отдельном письме на налоговую

в каком письме? какая форма?

вкладка листування з дфс - туда можно вложить пдф
ну так понятно чому не прийнято, бо пдф додатки повинні йти разом з поясненням

Я в повидомлення пытаюсь загрузить пдф файл, а оно не дает, только xml формат требует. Или есть отдельная форма с поясненнями?
В налоговой мне сказали что в форму повидомлення вкладывается пояснення в пдф файле (суть пояснення-это НН от поставщика).
Какой-то замкнутый круг получается(((
где эти чародеи, что смогли прикрепить пдф к повидомленню?
Quote
Тося
где эти чародеи, что смогли прикрепить пдф к повидомленню?

мне тоже интересно
а главное, что и тут никто не пишет, кто уже сталкивался с такой проблемой((
По идее сюда должно прикреплятся J1360101- Документ довiльного формату, сюда попробуйте
Quote
Тося
где эти чародеи, что смогли прикрепить пдф к повидомленню?
нема
на папері не хочуть приймати, вони не знають що з цим робити
Quote
konstantin
По идее сюда должно прикреплятся J1360101- Документ довiльного формату, сюда попробуйте
там хмл хоче
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 42    Сторінки: 1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044100000000002