Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЗАПРЕТ ДОЛЖНОСТНЫМ ЛИЦАМ РАБОТАТЬ ПО СОВМЕСТИТЕЛЬСТВУ с 1 января

Відправлено користувачем O.O. 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 8 з 25    Сторінки: ПершаПопередні345678910111213НаступнаОстання
Маришечка Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Проект
> Закон України
>
> Про внесення змін до деяких законодавчих актів
> України
> (щодо виправлення техніко-юридичних
> неузгодженостей)

СПАСИБО Вам, Маришечка! Если этот закон примут, то все для простых смертных встанет на свои места.
Пончик Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> не поняла?
> smiling smiley


т.е. если ты в одной 1дф дир или ГБ и засветился в чужой 1дфке, - то первый кандидат на проверку
Terry Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Маришечка Автор рядків:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Проект
> > Закон України
> >
> > Про внесення змін до деяких законодавчих актів
> > України
> > (щодо виправлення техніко-юридичних
> > неузгодженостей)
>
> СПАСИБО Вам, Маришечка! Если этот закон примут,
> то все для простых смертных встанет на свои места.


а в ч. 1 ст. 4 запрет останется


Terry Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Маришечка Автор рядків:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Проект
> > Закон України
> >
> > Про внесення змін до деяких законодавчих актів
> > України
> > (щодо виправлення техніко-юридичних
> > неузгодженостей)
>
> СПАСИБО Вам, Маришечка! Если этот закон примут,
> то все для простых смертных встанет на свои места.

Ага... а коли його приймуть (гіпотетично) ? Хіба найближчим часом - до 01.01.2010 р. - буде засідання ВРУ ?
І якщо вони закон приймали, то не випадково і не для того, щоб скоренько слідом за тим вносити зміни.
І ніякі це не "техніко-юридичні неузгодженості"... все було свідомо, а не помилково вказали не той пункт не тієї статті...
Натомість ще є таке:
[www.scourt.gov.ua];
------------------------------------------------------
ПОСТАНОВА № 12
Пленуму Верховного Суду України
від 27 листопада 2009 року

Про звернення до Конституційного Суду України з конституційним поданням
щодо відповідності Конституції України (конституційності)
окремих положень законів України від 11 червня 2009 року
№ 1506-VI “Про засади запобігання та протидії корупції”,
№ 1508-VI “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України
щодо відповідальності за корупційні правопорушення
та № 1507-VI “Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень”


Обговоривши внесений в.о. Голови Верховного Суду України проект звернення до Конституційного Суду України з конституційним поданням щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень законів України від 11 червня 2009 року № 1506-VI “Про засади запобігання та протидії корупції”, № 1508-VI “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення” та № 1507-VI “Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень”, керуючись статтею 150 Конституції України, статтями 13, 39, 40 Закону України “Про Конституційний Суд України”, пунктом 4 частини другої статті 47, пунктом 7 частини другої статті 55 Закону України “Про судоустрій України”, Пленум Верховного Суду України
постановляє:
Звернутися до Конституційного Суду України з конституційним поданням щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень законів України від 11 червня 2009 року № 1506-VI “Про засади запобігання та протидії корупції”, № 1508-VI “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення” та № 1507-VI “Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень”.

Головуючий на засіданні Пленуму
Верховного Суду України -
П.П. Пилипчук


Секретар Пленуму
Верховного Суду України -
Ю.Л. Сенін
O.O. Автор строк:
-------------------------------------------------------
> Пончик Автор рядків:
> --------------------------------------------------
> -----
> > не поняла?
> > smiling smiley
>
>
> т.е. если ты в одной 1дф дир или ГБ и засветился в
> чужой 1дфке, - то первый кандидат на проверку


Та неsmiling smiley) Я думала,автор поста про ЧПшников говорила. Меньше думаць надаsmiling smiley)



Люблю тебя, моя страна
с гл. бух-ми проще - перейдем на простых бух-в, думаю, чем искать нового человека по-сути за право подписи, руководство будет не против
а вот с директорами, так это бардак какой-то

чего-то слабо верится, что это касается исключительно всех директоров Украины, это ж ерунда получается

нужно ждать комментариев
buh! Автор строк:
-------------------------------------------------------
> с гл. бух-ми проще - перейдем на простых бух-в,
>

О.О. предложил хороший вариант-вторая должность-экономистsmiling smiley) Я уже обсудила с собственниками,так и сделаем. smiling smiley))



Люблю тебя, моя страна
И причем не просто экономист, как был Карл Маркс, а ГЛАВНЫЙ экономист smiling smiley)))

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
не понимаю зачем такое новшество, ведь мы еще не дожили до того уровня, когда не престижно быть не оформленным на работе, не престижно получать зарплату в конверте, стыдно не платить государству налоги и еще много"не", ведь мы спокойно можем пережить ситуацию работая без официального оформления

в этом законе что-то не так, я вот его перечитала, но не читается он нормально, какое-то все перекрученное
Монна Нонна Автор строк:
-------------------------------------------------------
> И причем не просто экономист, как был Карл Маркс,
> а ГЛАВНЫЙ экономист smiling smiley)))


Не-е-е Монна smiling smiley)))))))) Главным низзя-то будет вже руководительsmiling smiley))) Просто экономистомsmiling smiley))



Люблю тебя, моя страна
Так а если у меня есть фирма, я директор. И я же ЧПшник. Мне в срочном порядке фирму закрывать или искать на свое место директора? :-))) Ну цирк.
Я думаю, шо главный экономист - руководитель только своего планово-экономического отдела.
Управленческие решения он не принимает и не издает распоряжения smiling smiley
А портить себе трудовую "простой" должностью как-то не комильфо, ИМХО. Но если оно по совместительству - то и фиг с ним, может быть...

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
buh! Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> с гл. бух-ми проще - перейдем на простых бух-в,
> думаю, чем искать нового человека по-сути за право
> подписи, руководство будет не против
> а вот с директорами, так это бардак какой-то
>
> чего-то слабо верится, что это касается
> исключительно всех директоров Украины, это ж
> ерунда получается
>
> нужно ждать комментариев


право подписи - это значит должностное лицо
Монна Нонна Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Я думаю, шо главный экономист - руководитель
> только своего планово-экономического отдела.
> Управленческие решения он не принимает и не издает
> распоряжения smiling smiley
> А портить себе трудовую "простой" должностью
> как-то не комильфо, ИМХО. Но если оно по
> совместительству - то и фиг с ним, может быть...


МН, руководитель любого отдела - это тоже должностное лицо
девочки, вы не поняли: если Вы гдето должностное лицо, то Вам никак и нигде нильзя совмещать на любой должности кроме научной, преподавательской и творческой в нерабочее время smiling smiley
А может, все не так страшно? На госпредприятиях аналогичный запрет (только там еще разрешается выполнять экспертные работы) действует уже много-много-много лет (по-моему - еще с СССР), - и ничего, все-как-то справлялись! Выявляли нарушения при различных проверках (как правило - КРУ), в первую очередь ловили на внутреннем совместительстве - но иногда и на внешнем. По внешнему - или сразу приходили с определенными данными, которые хотели проверить (например, полученными на проверенном ранее предприятии того же ведомства), или использовали болтливость проверяемых и (в первую очередь) их подчиненных (особенно фразы типа "Вы говорите что надо так, а там-то я делаю не так, и ничего").
Кстати, по поводу "главный экономист" - "экономист": для КРУ критерием является код профессии по классификатору (ДК-....... какой-то - номер не помню). Если код начинается с "1" - ты руководитель, и совмещать нельзя.
O.O. Автор строк:
-------------------------------------------------------
> девочки, вы не поняли: если Вы гдето должностное
> лицо, то Вам никак и нигде нильзя совмещать на
> любой должности кроме научной, преподавательской и
> творческой в нерабочее время smiling smiley


Ну,я как раз эту твою мысль и поняла.Главным экономистом низзя,значит формлюсь по совместительству экономистом.

Бугагаsmiling smiley)))



Люблю тебя, моя страна
я одного не могу понять, если работа выполняется в полном объеме, то какая разница по-совместительству ее человек выполняет или по-основному

также не могу понять какую коррупцию узрело высшее руководство нашей страны в совместительстве, на каком основании или по какой причине издан этот шедевр-Закон? этот закон вообще не имеет никакой логической цепочки для понимания нормальным здравомыслящим человеком
Разделяют бизнес и власть.И под нажимом евросоюза. Что сказали,то и написали.У наших выхода сейчас нет.



Люблю тебя, моя страна
так пусть от власти бизнес себе отделяют, зачем бизнес не касающийся власти трогать или по их понятиям такого сейчас не существует
Ну,наверное иначе больше людей трудоустроитсяsmiling smiley)))))))))))))))))))))))



Люблю тебя, моя страна
O.O. Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> оказывается теперь по закону 1506:
>
> Стаття 4. Обмеження, спрямовані на запобігання та
> протидію корупції
>
> 1. Особам, зазначеним у пунктах 1 - 3 частини
> першої статті 2 цього Закону, забороняється:
>
> 2) займатися іншою оплачуваною або підприємницькою
> діяльністю (крім викладацької, наукової та творчої
> діяльності, медичної практики, інструкторської та
> суддівської практики із спорту, що здійснюються в
> позаробочий час) безпосередньо або через інших


По-моему это касается только гос.служащих...Да? Или я ошибаюсь?
> осіб, якщо інше не передбачено законом;
>
> а в п. 3 частини першої статті 2 цього Закону
> зазначені в нас:
>
> 3) особи, які постійно або тимчасово обіймають
> посади, пов'язані з виконанням
> організаційно-розпорядчих чи
> адміністративно-господарських обов'язків, або
> особи, спеціально уповноважені на виконання таких
> обов'язків в юридичних особах, а також фізичні
> особи - підприємці;
>
>
> бугага, теперь (с 1/01) директором по
> совместительству низззя как и на любой другой
> руководящей должности или каг?
>
> Что думаете?
buh! Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> я одного не могу понять, если работа выполняется
> в полном объеме, то какая разница
> по-совместительству ее человек выполняет или
> по-основному
>
> также не могу понять какую коррупцию узрело
> высшее руководство нашей страны в
> совместительстве, на каком основании или по какой
> причине издан этот шедевр-Закон? этот закон
> вообще не имеет никакой логической цепочки для
> понимания нормальным здравомыслящим человеком

Если руководящего работника подкупят и начнут ему официально за это платить smiling smileysmiling smiley
Про посадових осіб:

Посадові особи суб'єкта господарювання

керівник, заступник керівника підприємства, головний бухгалтер; голова та члени виконавчого органу господарського товариства, голова ревізійної комісії, а у товариствах, де створена рада товариства (спостережна рада), - голова та члени ради товариства (спостережної ради).

(Антимонопольний комітет, Розпорядження "Методика визначення відносин контролю" від 24.12.2002 N 397-р)

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Монна Нонна Автор строк:
-------------------------------------------------------
> Про посадових осіб:
>
> Посадові особи суб'єкта господарювання
>
> керівник, заступник керівника підприємства,
> головний бухгалтер; голова та члени виконавчого
> органу господарського товариства, голова
> ревізійної комісії, а у товариствах, де створена
> рада товариства (спостережна рада), - голова та
> члени ради товариства (спостережної ради).
>
> (Антимонопольний комітет, Розпорядження "Методика
> визначення відносин контролю" від 24.12.2002 N
> 397-р)


не туда вас занесло,
вот чем руководствоваться нужно

Уголовный кодекс

Примітка. 1. Службовими особами у статтях 364, 365, 368, 3681, 369 цього Кодексу є особи, які постійно, тимчасово чи за спеціальним повноваженням здійснюють функції представників влади чи місцевого самоврядування, а також обіймають постійно чи тимчасово в органах державної влади, місцевого самоврядування, на державних чи комунальних унітарних підприємствах, в установах чи організаціях посади, пов'язані із виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій або виконують такі функції за спеціальним повноваженням, яким особа наділяється повноважним органом державної влади, місцевого самоврядування, центральним органом державного управління із спеціальним статусом, повноважним органом чи повноважною особою підприємства, установи, організації, судом або законом.




ПЛЕНУМ ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 квітня 2002 року N 5

Про судову практику у справах про хабарництво


Організаційно-розпорядчі обов'язки - це обов'язки по здійсненню керівництва галуззю промисловості, трудовим колективом, ділянкою роботи, виробничою діяльністю окремих працівників на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форми власності. Такі функції виконують, зокрема, керівники міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, державних, колективних чи приватних підприємств, установ і організацій, їх заступники, керівники структурних підрозділів (начальники цехів, завідуючі відділами, лабораторіями, кафедрами), їх заступники, особи, які керують ділянками робіт (майстри, виконроби, бригадири тощо).

Адміністративно-господарські обов'язки - це обов'язки по управлінню або розпорядженню державним, колективним чи приватним майном (установлення порядку його зберігання, переробки, реалізації, забезпечення контролю за цими операціями тощо). Такі повноваження в тому чи іншому обсязі є у начальників планово-господарських, постачальних, фінансових відділів і служб, завідуючих складами, магазинами, майстернями, ательє, їх заступників, керівників відділів підприємств, відомчих ревізорів та контролерів тощо.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 8 з 25    Сторінки: ПершаПопередні345678910111213НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00069200000000003