Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЗАПРЕТ ДОЛЖНОСТНЫМ ЛИЦАМ РАБОТАТЬ ПО СОВМЕСТИТЕЛЬСТВУ с 1 января

Відправлено користувачем O.O. 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 9 з 25    Сторінки: ПершаПопередні4567891011121314НаступнаОстання
УК - это про госслужащих
А мы сейчас говорим не о них
Посадова особа та службова особа - это разные понятия

А к чему постанова суду?
У нас вроде еще не прецедентное право

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
МН, тебе дело говорят.

> 3) особи, які постійно або тимчасово обіймають
> посади, пов'язані з виконанням
> організаційно-розпорядчих чи
> адміністративно-господарських обов'язків, або
> особи, спеціально уповноважені на виконання таких
> обов'язків в юридичних особах, а також фізичні
> особи - підприємці;

Понятие таких обязанностей - разъяснено в постанове Пленума.

Організаційно-розпорядчі обов'язки - це обов'язки по здійсненню керівництва галуззю промисловості, трудовим колективом, ділянкою роботи, виробничою діяльністю окремих працівників на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форми власності. Такі функції виконують, зокрема, керівники міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, державних, колективних чи приватних підприємств, установ і організацій, їх заступники, керівники структурних підрозділів (начальники цехів, завідуючі відділами, лабораторіями, кафедрами), їх заступники, особи, які керують ділянками робіт (майстри, виконроби, бригадири тощо).

Адміністративно-господарські обов'язки - це обов'язки по управлінню або розпорядженню державним, колективним чи приватним майном (установлення порядку його зберігання, переробки, реалізації, забезпечення контролю за цими операціями тощо). Такі повноваження в тому чи іншому обсязі є у начальників планово-господарських, постачальних, фінансових відділів і служб, завідуючих складами, магазинами, майстернями, ательє, їх заступників, керівників відділів підприємств, відомчих ревізорів та контролерів тощо.

И это: у нас не прецедентное право, но Пленум уполномочен давать разъяснения судам по применению законодательства.


так я тебе сразу говорил. есть устоявшееся в практике прнятие організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків
Да прорвемся все-равно..... smiling smiley
Надо быть оптимистом!!!
Я думаю, что с учетом особенностей национального бизнеса возможны такие варианты:
- фсем будет пофиг, т.е. на закон тупо забьют
- на закон забьют, но не тупо, а за бабло
- на закон не забьют, но начнется такой невообразимый бардак...

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Если забить на закон, например, главным бухгалтерам. И приедет, например, кто-нибудь контролирующий. Не будет ли Он инициировать недействительность документов? ну, всё хорошо, прицепиться не к чему, а тут - бух совместитель!
Такие действия главбуха должны производиться только с ведома и разрешения директора smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
А если и директор совместитель...
smiling smiley
Я вот не понимаю, совмещает бухгалтер две работы, потому что кушать хочется: одна фирма пряниками торгует, вторая обвуью.
Как, где, что за коррупция?? Прямо по басни - в том, что кушать хочется?
Клотильда Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> А директор = учредитель ?

Не, ну если и это запретят, то це вже ваще будет капець smiling smiley)))

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Я буду экономистом на полставки с доверенностью от предприятия подавать отчетность. Намана? smiling smiley))))))



Люблю тебя, моя страна
Пончик Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Я буду экономистом на полставки с доверенностью от
> предприятия подавать отчетность. Намана? smiling smiley))))))


по основному?
Не-е-е-еsmiling smiley)) По совместительству. По основному предприятию А я главбух. На предприятии Б я буду совместителем.Должность-экономист. Для подачи отчетности предприятие Б оформляет мне доверенность. О какsmiling smiley))



Люблю тебя, моя страна
Пончик Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Не-е-е-еsmiling smiley)) По совместительству. По основному
> предприятию А я главбух. На предприятии Б я буду
> совместителем.Должность-экономист. Для подачи
> отчетности предприятие Б оформляет мне
> доверенность. О какsmiling smiley))


должностным лицам запрещено работать по-совместительству вообще кроме научной, преподавательской, творческой...
кстати там еще один пунктик в том законе есть интересненький smiling smileysmiling smiley
O.O. Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> кстати там еще один пунктик в том законе есть
> интересненький

Не знаю, про що ти... але мені в ЗУ "Про засади запобігання та протидії корупції" не подобається ще оцей пунктик:

//Стаття 21. Незаконні нормативно-правові акти та правочини

2. Правочин, укладений внаслідок корупційного правопорушення, є нікчемним. //

//Стаття 1. Визначення термінів
1. У цьому Законі терміни вживаються в такому значенні:
корупційне правопорушення - умисне діяння, що містить ознаки корупції, вчинене особою, зазначеною у частині першій статті 2 цього Закону, за яке законом встановлено кримінальну, адміністративну, цивільно-правову та дисциплінарну відповідальність;//

Адже за оці дії
//2) займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю (крім викладацької, наукової та творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту, що здійснюються в позаробочий час) безпосередньо або через інших осіб, якщо інше не передбачено законом;//
законом встановлено відповідальність.

Чи означає це, що всі правочини, укладені, наприклад, директором, що має ще роботу за сумісництвом, чи ФОП, який має ще й іншу оплачувану роботу, є нікчемними?
Зоряна К. (Зіронька) Автор рядків:
-------------------------------------------------------

> Чи означає це, що всі правочини, укладені,
> наприклад, директором, що має ще роботу за
> сумісництвом, чи ФОП, який має ще й іншу
> оплачувану роботу, є нікчемними?


там здається нема корупційного правопорушення у визначенні ст. 1 цього закону.
А если так: регистрируешься СПД и ведешь у всех своих бухгалтерское сопровождение.
gavs Автор строк:
-------------------------------------------------------
> А если так: регистрируешься СПД и ведешь у всех
> своих бухгалтерское сопровождение.


Ага,и мало гембеля с их отчетами ,еще и свои сдавать.Неsmiling smiley))



Люблю тебя, моя страна
O.O. Автор строк:
-------------------------------------------------------
> Пончик Автор рядків:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Не-е-е-еsmiling smiley)) По совместительству. По основному
> > предприятию А я главбух. На предприятии Б я
> буду
> > совместителем.Должность-экономист. Для подачи
> > отчетности предприятие Б оформляет мне
> > доверенность. О какsmiling smiley))
>
>
> должностным лицам запрещено работать
> по-совместительству вообще кроме научной,
> преподавательской, творческой...



Блинsmiling smiley)) Лешаsmiling smiley) Вот взял и такую красоту испортилsmiling smiley))))))))))))) Прийдеться только доверенность оформить.



Люблю тебя, моя страна
присоединяюсь к дашиному вопросу, тоже такая ситуация, что за БРЕД ВООБЩЕ? А депутатам нашим все можно совмещать?
levva Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> присоединяюсь к дашиному вопросу, тоже такая
> ситуация, что за БРЕД ВООБЩЕ? А депутатам нашим
> все можно совмещать?


им тоже нельзя smiling smiley
Вот порадовали так порадовали писарчуки ))) Числишся директором получаешь 700грн и живи на них как хош - фигня что голова нормально работает и можешь больше доходов получать и налогов с них же платить - похоже наоборот еще больше в тень бизнесы загяняют... очередной раз посягнули на права человека
это ж нада до такого додуматься, что б в совместительстве узреть "корупцийне правопорушення", да еще и "..за яке законом встановлено кримінальну, адміністративну, цивільно-правову та дисциплінарну відповідальність.." на голову не налазит

gavs, вы в чем -то правы, но это не всегда совпадает с желанием работодателя, им как-то глав. бух. ближе к телу что ли, а обслуживающий спд-ник, лицо стороннее, я понимаю, что в договоре можно прописать все-все, с еще большими обязанностями, чем у гл. бух-ра, но спд-ник сам себе хозяин и на него уже иной раз и не прикрикнешь, обидецца может
а вообще может это на руку - можы главбухи станут иканамиздами и в них ни будит права подписи
Кто-нибудь уже начал приводить свои предприятия в соответствие с этим бредом или все ждем, что отменят?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 9 з 25    Сторінки: ПершаПопередні4567891011121314НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00057