Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Выплата дивидендов учредителю

Відправлено користувачем Tanyshka_Buh_D 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 9 з 15    Сторінки: ПершаПопередні4567891011121314НаступнаОстання
Так, если на дату собрания, то получается это показатель нераспределенной прибыли на 01.01.14 года?
подскажите, пожалуйста.
с 01,07 по девидендам опять 15% НДФЛ... вот пригла в голову "шальная мысль"....

хочу сделать так - начислить дивиденды, например в 100 000 грн (нерозподілений прибуток за 2013 год намного больше), естественно уплатить с них налог в размере 5%, а вот выплату физлицу учредителу сделать частично ДО 01,07, а часть после 01.07.2014....
Специалисты - как думаете?
а) есть пункт 170.5.4
б) если по безналу - банк может не пропустить без одновременной упалті НДФЛ


Quote
RAT
а) есть пункт 170.5.4
б) если по безналу - банк может не пропустить без одновременной упалті НДФЛ

по п. 2 - я наоборот хочу оплатить НДФЛ по старой ставке ( по 5%), а выплачиватьт начисленные дивиденды уже в июле- августе, когда дивиденды будут облагаться 15%. ... будет наличка с кассы - Это СХ предприятие
Quote
RAT
а) есть пункт 170.5.4
б) если по безналу - банк может не пропустить без одновременной упалті НДФЛ

спасибо, за ссылку на п . 170.5.4 - откажусь от этой идеи
подскажите - нормально??? или я что-то упустила? не проходите мимо_ первый раз такое делаю smiling smiley


Приватне сільськогосподарське підприємство ім. ___
Протокол зборів засновників ПСП ___ №___
05 квітня 2014 р _____

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Розподіл прибутку ____ отриманого після сплати всіх необхідних податків, зборів та інших обов’язкових платежів за результатами фінансово-господарської діяльності підприємства за 2013 рік;
2. Про виплату дивідендів, засновнику ПСП – фізичній особі ____ (ідентифікаційний код ______________________)


ВИРІШЕНО:

1. Затвердити результати фінансово-господарської діяльності ___ за 2013 рік;
2. Направити в резервний капітал 5% чистого прибутку за 2013 рік – грн.:
Сума нерозподіленого прибутку за 2013 рік згідно фінансової звітності склала ____________
Розподілити прибуток наступним чином:
______________ грн. направити на виплату дивідендів, що становить __% прибутку
решту прибутку _____________ грн. залишити в статті балансу «Нерозподілений прибуток»
3. Нараховані дивіденди в розмірі _________ грн. виплатити грошовими коштами з каси підприємства с одночасним утриманням та перерахуванням ПДФО в розмірі____________ грн до бюджету, не пізніше 30.06.2014 року.

_










Наказ №

Щодо виконання рішення про нарахування і виплату дивідендів

05 квітня 2014 р ______

Наказую:
Головному бухгалтеру_____забезпечити виконання рішення засновника ПСП _________ що відображеуно в протоколі № ___ від ___________ року, щодо нарахування і виплати дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності підприємства за 2013 рік.
Копія протоколу № ___ від ___________ року додається.

Директор _________

З Наказом ознакомлена: ____________

________________ 2014 р.
у меня такой приказ


НАКАЗ

26 березня 2014р.



У звязку з розподілом прибутку *** за 12 місяців 2013 року, згідно з протоколом Загальних зборів учасників ***” від 26 березня 2014 року,



НАКАЗУЮ:



1. Бухгалтеру *** оподаткувати, згідно з нормами діючего законодавства, та виплатити нараховані дивіденди згідно Протоколу Загальних зборів учасників *** від 26.03.2014, а саме:
*** — *** грн. (*** тисячи гривень).


2.Срок виконання виплати — 26 березня 2014 року.
спасибо, сейчас и себе такое допишу...
Дякую, RAT еще раз smiling smiley
Протокол
Загальних зборів учасників ***


м. *** 26 березня 2014 року


На зборах присутні:
1.****, розмір частки у статутному капіталі *** — 100%.
Загальні збори учасників вважаються повноважними.

Запрошені: бухгалтер ***

Головою зборів обрано ****
Секретарем зборів обрано ***


ПОРЯДОК ДЕННИЙ.
1.Розподіл прибутку *** за підсумками фінансово — господарської діяльності за 12 місяців 2013 року.


З питання порядка денного слухали бухгалтера ***, яка доповіла про результати фінансово-господарської діяльності *** за 12 місяців 2013 року. Розмір прибутку *** за 12 місяців 2013 року склав *** тис. грн. (*** гривень).

Наступним виступив засновник ***, який затвердив наступний порядок розподілу прибутку *** за результатами фінансово-господарської діяльності за 12 місяців 2013 року:

нарахувати та виплатити дивіденди засновнику .............


ПОСТАНОВИЛИ:
За результатами фінансово-господарської діяльності *** за 12 місяців 2013 року нарахувати засновнику *** дивіденди у розміри *** грн. (*** гривень).


Голова зборів ***

Секретар ***
Quote
касимусик
спасибо, сейчас и себе такое допишу...
Дякую, RAT еще раз smiling smiley
ну как вариант просто smiling smiley
Quote
касимусик
Quote
RAT
а) есть пункт 170.5.4
б) если по безналу - банк может не пропустить без одновременной упалті НДФЛ

по п. 2 - я наоборот хочу оплатить НДФЛ по старой ставке ( по 5%), а выплачиватьт начисленные дивиденды уже в июле- августе, когда дивиденды будут облагаться 15%. ... будет наличка с кассы - Это СХ предприятие
А такая хорошая была шальная мысль...
Можливо хтось вже розбирався, бо я поки одним оком переглянула Закон "Про запобігання фінансової кризи" де є ставки ПДФО 15, 17, 20 і 25% - а з дивідендами як???

[www.ukrinform.ua]
Quote
Нечемнуся
Можливо хтось вже розбирався, бо я поки одним оком переглянула Закон "Про запобігання фінансової кризи" де є ставки ПДФО 15, 17, 20 і 25% - а з дивідендами як???

[www.ukrinform.ua]
у пункті 167.2 абзаци другий – дев’ятий виключити;
RAT, тобто тепер загальними правилами?? sad smiley
Вклинюсь.
Я никак не пойму какие, все таки налоги на выплату дивидендов?
5%? + 15-17% НДФЛ?
Или только 5%?
Спасибо.
IREN, сама ще не розібралась, але судячи про всьому з 01.07. за ставкою 15-25%, от тільки як ту ставку застосовувати - дивіденди кожного місяця розраховувати чи по факту сплати??? confused smiley
вопрос: дивиденды выплачены в 1 квартале 2014 за 2013 год, ставка НДФЛ 5 %. Будет ли эта сумма учитываться в годовом перерасчете и налогооблагаться по новым ставкам?
Вроде бы, только НДФЛ 5%,( ст 167,2 ПКУ)
Если за 2013 год дивиденды получим в апреле-мае, по какой ставке платить НДФЛ? И как понять 15%-25%?
я думаю, что раз дивиденды облагаются во время их выплаты, то выплаченные с 01.07 будут под 15%-30%, а пока все по 5%

попадут ли дивиденды потом в перерасчет в годовой декларации по шкале - думаю да, если выполняются остальные условия п. 176.1
только кто эту декларацию по собстевнной воле подает?
не, неправильно думаю. будет 15% при выплате и пересчет по самостоятельной годовой декларации
А я думаю, что перерасчет должен производиться по правилам, кот. были установлены в соотв.периоде - т.е. за период январь-июнь 2014 г. дивиденды по ставке 5 %.
Quote
RAT
не, неправильно думаю. будет 15% при выплате и пересчет по самостоятельной годовой декларации

закон ведь обратной силы не имеем - ну не должен, так точно....

с какого это тогда же перепугу доплачивать 10 % с дивидендов выплаченых до 01,07?
... вот сейчас нашла такое -
ст. 176 (пп. «є» п. 176.1) Податкового кодексу України (далі — ПКУ) визначені випадки, коли платники податку зобов’язані подавати податкову декларацію за результатами податкового (звітного) року. А саме, якщо протягом такого податкового (звітного) року оподатковувані доходи нараховувалися (виплачувалися, надавалися) у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, платнику податку у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами двома або більше податковими агентами і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року.
9. Пункт 176.1 статті 176 доповнити підпунктом "ж" такого змісту:

"ж) подавати податкову декларацію за результатами податкового (звітного) року у строки, передбачені цим Кодексом для платників податку на доходи фізичних осіб, якщо протягом такого податкового (звітного) року оподатковувані доходи нараховувалися (виплачувалися, надавалися) у формі процентів, сума яких перевищує зазначену у підпункті 164.2.8 пункту 164.2 статті 164 цього Кодексу, дивідендів, роялті, інвестиційного прибутку, та здійснити річний перерахунок податку з урахуванням пункту 167.5 статті 167 цього Кодексу.

Нарахований за результатами річного перерахунку податок зменшується на суму податку, фактично утриманого та сплаченого податковими агентами протягом звітного податкового року за ставкою, зазначеною в абзаці другому пункту 167.1 цієї статті. Позитивна різниця податку за результатом річного перерахунку включається платником податку до річної податкової декларації".

я бы хотела тоже сказать, что не должен пересчитываться доход. но где лазейка?
сума яких перевищує зазначену у підпункті 164.2.8

164.2.8. - у вигляді дивідендів, виграшів, призів, процентів (крім процентів, визначених у підпунктах 165.1.2 та 165.1.41, дивідендів, визначених у підпункті 165.1.18 пункту 165.1 статті 165 цього Кодексу, а також виграшів та призів у державну грошову лотерею в розмірах, передбачених у підпункті 165.1.46 пункту 165.1 статті 165 цього Кодексу);

блин, ну где в этом пункте указана сумма????

а еще в прикінцевих положеннях - пунктів 4-9 щодо оподаткування доходів фізичних осіб, які набирають чинності з 1 липня 2014 року;...

т.е все-таки, смотрите что у меня получилось:
з урахуванням пункту 167.5 статті 167 цього Кодексу.
статья- 167.5. Ставка податку може становити інший розмір, визначений відповідними нормами цього розділу.
а в этом разделе -
167.2. Ставка податку становить 5 відсотків бази оподаткування щодо доходу, нарахованого як:
.....
доходи у вигляді дивідендів;
....



ну - как то так...
ваш налоговый кодекс устарел sad smiley
[zakon4.rada.gov.ua]
блин, ну какая именно чать указанных мною статей изменилась с 23,03
я смотрю с учетом изменений 23,03,2014...

[search.ligazakon.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 9 з 15    Сторінки: ПершаПопередні4567891011121314НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000496