Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1 ДФ

Відправлено користувачем Kot 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 30    Сторінки: ПершаПопередні23456789101112НаступнаОстання
Re: 1 ДФ
volter, я так понимаю что Вы хотите подогнать 1 ДФ за 4 кв. под январскую декларацию НДФЛ (так как декабрьские обязательства отразили в стр.05)!?
в инструкции по заполнению 1 ДФ звучит фраза "при регулярной выплате ЗП в установленные сроки...". У Вас 15.01 выплата ЗП и оплата НДФЛ.
По требованию законодателей нужно до 7.01.
Если мы будем придерживаться всё-таки границы 7-е число, то я считаю что в 1Дф в 4 кв. при выплатах за декабрь 15.01 не нужно в гр. 3 и 4 показывать эти суммы, они идут уже в следующей в 1 кв.11г.
Вам решать! Можно конечно еще проконсультироваться у ГРАМОТНОГО налоговика, он его же днем с огнем не сыщешь.
_________________________________
....Что делать с перечисленным налогом: тоже его убирать, поскольку он относится к несвоевременно выданной з/п? Или оставить, поскольку он оплачен месяц в месяц, не нарушая граничных сроков?....

имхо, так как НДФЛ перечислялся вместе с несвоевременной выплатой ЗП (не в установленные сроки) то сумму НДФЛ не ставим в гр.4 в 4 квартале
Re: 1 ДФ
Marina, спасибо за ответ. Логично.
Re: 1 ДФ
Обновила 1С новыми отчетами. В 1ДФ не показывает доход по коду 133. Интересно, это недоработка, или все-таки не нужно его туда тулить?


Re: 1 ДФ
Как быть с кодом 118 "Кошти, отримані платником податку на відрядження або під звіт, у тому числі надміру витрачені та не повернуті у встановлені законодавством строки (підпункт 164.2.11 пункту 164.2 статті 164 розділу IV та підпункт 165.1.11 пункту 165.1 статті 165 розділу IV Кодексу) " ?

Я так понимаю, что с этим кодом указываются только суммы несвоевременно возвращенные с подотчета, которые облагаются НДФЛ. Если своевременно отчитались, то не показываем. Верно?
Re: 1 ДФ
Народ, что будем делать с возвратной ФП сотруднику???? Вписывать ее в отчет, или нет, кто что решил???
Re: 1 ДФ
Ознака доходу 101
Самый основной код, который используют все юр. и физ. лица, в.т. и самозанятые, не зависимо от выбранной системы налогообложения. В первую очередь под этим кодом заносится в декларацию заработную плату сотрудников, но сюда же попадут еще и другие доходы.
№ ознаки доходу згідно з довідником ознак
101 – Заробітна плата, нарахована (виплачена)
Вид доходу
Доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту), крім доходів, зазначених в абзаці третьому пункту 4 підрозділу 1 розділу ХХ Кодексу (підпункт 164.2.1 пункту 164.2 статті 164 розділу IV Кодексу)
Податковий агент:
1. Роботодавці - юридичні особи та фізичні особи – підприємці (у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування) у разі використання праці найманих працівників та виплати таких доходів.
2. Фінансові структури відповідних органів.
3. У певних випадках – самозайняті особи.
Доходи (виплати), які слід зазначати під ознакою:
Дохід, нарахований (виплачений, наданий) внаслідок здійснення платником податку трудової діяльності на території України від роботодавця відповідно до умов трудового договору

Конкретнее под кодом 101 в 1-ДФ заносятся:
- основна та додаткова заробітна плата;
- лікарняні;
- відпускні (у тому числі при звільненні);
- оподатковані доходи приватних підприємців поза межами їх підприємницької діяльності
- індексація заробітної плати;
- суми вихідної допомоги при звільненні;
- сума компенсації за затримку виплати зарплати (у тому числі працівникам-нерезидентам);
- матеріальна допомога працівникам;
- суми, нараховані працівнику за час затримки розрахунку при звільненні, компенсаційні виплати;
- вартість продукції, виданої працівникам при натуральній формі оплати праці;
- доплати, надбавки, гарантійні виплати, премії, винагороди за виконання робіт (надання послуг);
- оплата роботи у надурочний час і у святкові та неробочі дні, оплата днів відпочинку, що надаються працівникам у зв'язку з роботою понад нормативну тривалість робочого часу;
- заробітна плата працівнику, працевлаштованому на дотаційне робоче місце (компенсації витрат на зарплату осіб, які працевлаштовуються підприємством за направленням служби зайнятості на створені ним додаткові робочі місця)
Есть одно исключение (вдруг кому пригодится), под код 101 не подпадают:
кошти, що сплачені за роботи та/або послуги, виконані та надані на території України або за її межами у період проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, зокрема (але не виключно) у вигляді заробітної плати, відшкодування видатків та добових таким особам (крім резидентів України незалежно від їх участі у проведенні зазначеного чемпіонату), представникам або посадовим особам асоціацій – членів УФА, членам делегацій, що беруть участь у чемпіонаті, у тому числі членам команд, які здобіли право на участь у чемпіонаті, або фізичним особам, акредитованим УЄФА. (с) ВПУ №9


Ознака доходу 102(ЦПУ)


Второй основной код – выплаты по гражданско-правовым договорам. Его так же используют все юр. и физ. лица, не зависимо от выбранной системы налогообложения. До 2011 года эти выплаты вносились в декларацию под кодом 101 (старый код 01).
№ ознаки доходу згідно з довідником ознак
102 – виплати відповідно до умов цивільно-правового договору
Вид доходу
Суми винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) платнику податку відповідно до умов цивільно-правового договору, крім доходів, зазначених в абзаці третьому пункту 4 підрозділу 1 розділу ХХ Кодексу (підпункт 164.2.2 пункту 164.2 статті 164 розділу IV Кодексу)
Податковий агент:
Юридичні особи всіх форм власності та фізичні особи – підприємці
Доходи (виплати), які слід зазначати під ознакою:
Доходи, що були нараховані платнику податку відповідно до умов цивільно-правового договору, крім таких доходів, що згодом перераховані на його пенсійний вклад або на його рахунок учасника фонду банківського управління, відкритий відповідно до закону, як під час їх нарахування, так і під час іх перерахування на такий вклад або рахунок.
Если не возражаете, краткое ознакомление с предметом обсуждения «1-ДФ 2011» по ключевым моментам (соответствующие пункты Порядка заполнения под спойлером):
I. Первый раз по новой форме подаем за 1 кв. 2011, до 10.05.2011
СКРЫТЫЙ ТЕКСТ: СКРЫТЬ
3. Податковий розрахунок перший раз подається за I квартал 2011 року.

2.1. Податковий розрахунок подається окремо за кожний квартал (податковий період) протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу. Окремий податковий розрахунок за календарний рік не подається.

Якщо останній день строку подання припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

II. Подают отчет все! Независимо были выплаты дохода или нет.
СКРЫТЫЙ ТЕКСТ: СКРЫТЬ
2.2. Податковий розрахунок подається незалежно від того, виплачує чи не виплачує доходи платникам податку податковий агент протягом звітного періоду.

III. Подаем на выбор в бумажном виде или электронном. Уточнили, что эл. Форму используем по добровольному решению.
СКРЫТЫЙ ТЕКСТ: СКРЫТЬ
2.3.1. На непошкодженому паперовому носії формату А4 (кількість аркушів не обмежується) податковий розрахунок заповнюється машинописним текстом чи друкованими літерами без помарок, закреслень, виправлень і уточнень, вказуються порядкові номери сторінок. У незаповнених полях інформаційного рядка проставляється прочерк. Подання ксерокопії розрахунку не дозволяється.

2.3.2. Податковий розрахунок може бути наданий органу ДПС в електронній формі за добровільним рішенням податкового агента.

IV. За обособленное не уполномоченное подразделение отдельно отчет в свою ГНИ и копию в ГНИ по местонахождению подразделения.
СКРЫТЫЙ ТЕКСТ: СКРЫТЬ
2.6. У разі якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати податок до бюджету, податковий розрахунок у вигляді окремої порції за такий підрозділ подає юридична особа до органу ДПС за своїм місцезнаходженням та надсилає копію такого розрахунку до органу ДПС за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.

V. Заполняем гр. 3а (грязные суммы начисл. дохода) независимо выплачен этот доход из или нет.
3.2. У графі 3а "Сума нарахованого доходу" відображається (за звітний квартал) дохід, який нараховано фізичній особі відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів, наведеним у додатку до цього Порядку. У разі нарахування доходу його відображення у графі 3а є обов'язковим незалежно від того, виплачені такі доходи чи ні.

Нарахований дохід відображається повністю, без вирахування податку на доходи фізичних осіб, суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, у випадках, передбачених законом, - обов'язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок заробітної плати працівника, суми податкової соціальної пільги за її наявності.

VI. В гр. 3 попадет фактически выплаченный доход (грязный). З/пл попадает текущая: январь+февраль+март, если выплачена в след. периоде в срок.
СКРЫТЫЙ ТЕКСТ: СКРЫТЬ
3.3. У графі 3 "Сума виплаченого доходу" відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом.

Заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни у наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітну плату було нараховано. Наприклад, до податкового розрахунку за I квартал входить заробітна плата за січень, яка нарахована у січні та виплачена у лютому, за лютий (нарахована у лютому та виплачена у березні), за березень (нарахована у березні та виплачена у квітні).

VII. гр. 4а и 4 – Начисленный и фактически выплаченный налог, с поправкой на принцып з/пл. (см. по спойлер и п. VI.)
СКРЫТЫЙ ТЕКСТ: СКРЫТЬ
3.4. У графі 4а "Сума нарахованого податку" відображається сума податку, нарахованого та утриманого з доходу, нарахованого платнику податку згідно із законодавством.

3.5. У графі 4 "Сума перерахованого податку" відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету.

Сума нарахованого доходу у графі 3а, сума виплаченого доходу у графі 3, сума нарахованого податку на доходи фізичних осіб у графі 4а та сума перерахованого до бюджету податку на доходи фізичних осіб у графі 4 відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками).

VIII. В гр. 8 заполняем если применялась НСЛ соответствующим кодом. Если Налоговую Социальную Льготу не применяли – почерк.
СКРЫТЫЙ ТЕКСТ: СКРЫТЬ
3.8. У графі 8 "Ознака податкової соціальної пільги" відображається ознака податкової соціальної пільги згідно з довідником ознак податкових соціальних пільг, наведеним у додатку до цього Порядку. Графа 8 заповнюється тільки для фізичних осіб, які мали пільги щодо податку у звітному періоді згідно із законодавством за місцем отримання основного доходу. За відсутності у фізичної особи пільг у звітному періоді у графі 8 проставляється прочерк. При заповненні графи 8 слід враховувати ту ознаку пільги, яка відповідає нарахованому доходу. Допускається наявність кількох рядків з однією ознакою доходу тільки у разі наявності у фізичної особи кількох ознак пільг за такою ознакою доходу (наявність різних пільг у кожному з трьох місяців кварталу).

IX. Исправления вносим по старому: в гр. 9 “1” – удаляем строку, “0” – вносим новую.
СКРЫТЫЙ ТЕКСТ: СКРЫТЬ
3.9. У графі 9 "Ознака (0, 1)" відображається ознака "0", якщо рядок потрібно ввести, чи ознака "1", якщо рядок потрібно вилучити. Графа 9 заповнюється тільки для звітного нового та уточнюючого податкового розрахунків.

X. Расписываем доходы, согласно «Ознакам» из справочника для каждой физ лица столькими строками, сколько разных доход, согл. кодировке справочника он получил.
СКРЫТЫЙ ТЕКСТ: СКРЫТЬ
3.6. У графі 5 "Ознака доходу" зазначається ознака доходу згідно з довідником ознак доходів, наведеним у додатку до цього Порядку. Ознака доходу визначається до нарахованого доходу. Якщо доходи виплачуються у звітному кварталі не в повному обсязі і їх остаточна виплата буде здійснюватись у наступних кварталах, ознака доходу в разі виплати повинна вказуватися відповідно до нарахованого в попередньому кварталі доходу.

Щодо кожної фізичної особи потрібно заповнювати стільки рядків, скільки ознак доходів вона має. Про кожну ознаку доходу фізичної особи потрібно заповнювати тільки один рядок з обов'язковим заповненням графи 2 "Податковий номер або серія та номер паспорта*", крім випадків, зазначених у пунктах 3.7 та 3.8 цього розділу.

Справочник «Ознака доходу» выборочный (по возникающим вопросам на форуме)
Основные:
101 - заробітна плата, нарахована (виплачена)
102 - виплати по цивільно-правовим договорам
157 - дохід, виплачений ФО-П-ам та самозайнятій особі
Реже упоминаемые (см. под спойлер)
СКРЫТЫЙ ТЕКСТ: СКРЫТЬ
106 - надання майна в лізинг, оренду або суборенду згідно з пунктом 170.1 статті 170 розділу IV Кодексу
109 - дивіденди, крім тих, що не змінюють пропорцій (часток) участі
142 - дивіденди у вигляді акцій, які не змінюють участі
118 - кошти на відрядження або під звіт, у тому числі надміру витрачені
126 - додаткове благо
128 - соціальні виплати з відповідних бюджетів
140 – аліменти
153 - сума поворотної фінансової допомоги

Ознака доходу 133

Код 133 я бы назвала «заделом на будущее», этакой резервацией номера, под которым будут заноситься суммы теперешних единых социальных взносов (ЕСВ). Информации по коду 133 в том же проф. издании ГНАУ – ноль. Цитирую «ВПС» № 9 март 2011 г.
№ ознаки доходу згідно з довідником ознак
133 – сума єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування
Вид доходу
Сума єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування платника податку, що вноситься за рахунок його роботодавця у розмірах, визначених законом (пп.. 165.1.6 п. 165.1 ст. 165, розділу IV Кодексу)
Доходи (виплати), які слід зазначати під ознакою:
Сума єдиного внеску
Податковий агент:
Роботодавці - юридичні особи та фізичні особи – підприємці.


Чтобы докопаться до правды, отыщем аналог кода 133 в Справочнике признаков доходов, действующем до 2011 г. Это старый код 27 «суми внесків на обов’язкове соціальне страхування» который так никогда и не использовался, т.к., в двух словах, был предназначен для дубляжа/проверки персонификации, сдаваемой в пенс. фонд, сумм пенс. взносов, которые в свою очередь оседали бы на накопительных счетах граждан в Накопительном фонде. Не использование кода 27 было обосновано ГНАУ в письме от 09.06.2005 г. № 5264/6/17–2116 (см. под спойлер) тем, что до сих пор нет закона, который бы регламентировал «отношения» пенс. взносов с Накопительным фондом.
Для успокоения собственной совести полистала интернет, так вот поиски такого Закона хотя бы на стадии рассмотрения, результата не дали.

Вывод: «ознаку доходу» 133 на данный момент не применяем, соответственно, ЕСВ под ним в ф. 1-ДФ– не вписываем.


Ознака доходу 157

157 – доход, начисленный (выплаченный) физ. лицам – предпринимателям (как на общей системе налогообложения, так и на едином (в т.ч. и фиксированном) налоге) и самозанятым лицам. Не путать с доходом, выплаченным по гражданско-правовому договору, для него предусмотрен код 102.
Выплаты предпринимателям показываются в любом случае, независимо от того удерживался с них НДФЛ или нет.
Заносим в 1-ДФ следующим образом:
гр. 1 – порядковый номер;
гр. 2 – индивидуальный налоговый номер физ. лица (10 цифр), которому начислили (выплатили) доход, если по религиозным убеждениям у физ. лица кода нет, вписываем серию и номер паспорта;
гр. 3а – сумма начисленного дохода;
гр. 3 – сумма выплаченного дохода (в случае выплаты);
гр. 4а – удержанный налог из суммы в гр. 3а, если же НДФЛ не удерживался – «прочерк»;
гр. 4 – фактически перечисленный в бюджет налог из выплаченного дохода, если удержания не было (в гр. 4а стоит прочерк) тут тоже ставим «прочерк»;
гр. 5 – ставим код 157;
гр. 6, 7, 8, 9 – остаются не заполненными, а точнее с «прочерками», согл. п. 2.3.1 Порядка заполнения этой декларации.

Что о коде 157 пишет нам «принимающая» 1-ДФ сторона, в «Віснику податкової служби» № 9 март 2011 г.
№ ознаки доходу згідно з довідником ознак
157 - дохід, виплачений самозайнятій особі
Вид доходу
Дохід, виплачений самозайнятій особі (пп.. 165.1.36 п. 165.1 ст. 165, статті 177 та 178 розділу IV Кодексу)
Доходи (виплати), які слід зазначати під ознакою:
1. Доходи фізичних осіб – підприємців, з яких сплачується єдиний чи фіксований податки згідно із спрощеною системою оподаткування відповідно до Кодексу.
2. Доходи фізичних осіб – підприємців на загальній системі оподаткування, пов’язані з їх господарською діяльністю (ст.. 177 Кодексу)
3. Доходи, отримані фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність та не є найманими особами у межах такої професійної діяльності (ст.. 178 Кодексу)
Податковий агент:
Юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які здійснюють ці виплати.
Примечание:
У разі надання фізичною особою, що проводить незалежну професійну діяльність, копії свідоцтва про взяття її на податковий облік як особи, що провадить таку діяльність, податок не утримується.
Це не застосовується у разі нарахування (виплати) доходу за виконання певної роботи та/або надання послуг згідно з цивільно-правовим договором, відносини за яким встановлено трудовими відносинами, а сторони договору можуть бути прирівняні до працівника чи роботодавця відповідно до пп. 14.1.195 та пп.. 14.1.122 п. 14.1 ст. 14 Кодексу


Под кодом 157 вносится исключительно доход начисленный (выплаченный) физ. лицам – предпринимателям в рамках их предпринимательской деятельности.

Для выплат ФО-Пу, как простому физ. лицу – НЕ предпринимателю, предусмотрены другие коды, например 102 – «виплати по цивільно-правовим договорам», 106 – «надання майна в лізинг, оренду або суборенду …» и т.п. для каждого случая свой. См. Справочник «Ознака доходу»
Re: 1 ДФ
напомните, пожалуйста, почему выплата ЗП "в срок" именно 7-е число? А если у меня в колдоговоре с 7-го по 10-е стоит?
Re: 1 ДФ
В законодательсвте так,
колдоговор должен соответствовать
Re: 1 ДФ
По сути что нам дает, что в ОПЗ не получается совсем пустой 1ДФ? Ну поставишь 1, а тебе потом скажут, что неправильно заполнено. Ведь уже были случаи, что налоговая не несет ответственность за несоответствие протокола выгрузки и т.п...

Есть хоть какие-то документальные намеки, что должно быть в табличной части у предприятия без деятельности и у ФЛП без выплат физлицам???
Re: 1 ДФ
А кто знает, если здали 1дф в графе 3 поставили з/п без начислений(ту которая наруки), это считается как ошибка!?
Что теперь делать платить штраф 510грн? или если здать до конца срока подачи новый отчет, то штрафоф небудет?
Re: 1 ДФ
Quote
Lesia89
А кто знает, если здали 1дф в графе 3 поставили з/п без начислений(ту которая наруки), это считается как ошибка!?
Что теперь делать платить штраф 510грн? или если здать до конца срока подачи новый отчет, то штрафоф небудет?

сдайте новый звитный и никакого штрафа не будет
Re: 1 ДФ
еще вопрос, никогда раньше не нарушали сроков выплаты ЗП. Сейчас за март ЗП выплатим сегодня 11 апреля. Как показать в !ДФ? В отчете за 2 кв в графу 3 Сумма виплаченого доходу (т.е. плюс к доходу 2 квартала)?
Re: 1 ДФ
Я бы сделала. как всегда, зачем светиться У них сейчас такая неразбириха с базами, что никто, я думаю не обратит внимания, но решать Вам
Re: 1 ДФ
Вопрос по ФОП, код 157, что-то я запуталась. От ФОП за I кв-л 2011 получила товара на 5000 тыс., а оплатила 6000 тыс. за товар полученный в IV квартале 2010 г. Какой доход он получил за I кв-л 2011? Какую сумму ставить в 1-ДФ?
Re: 1 ДФ
У ФОП-ЕН доход - по кассовому методу.
Re: 1 ДФ
200019120 , Спасибо большое!!
Re: 1 ДФ
Quote
Marina D.
У ФОП-ЕН доход - по кассовому методу.

тоже волнует вопрос с ознакой 157.
Если услуги по акту от ЧПЕНа были 31.03.2011, но оплатили в апреле.
в 1ДФ за 1кв. показываем только 3а , а 3=0 , или показываем его только во 2 кв. 3а=3?
спасибо заранее!
Re: 1 ДФ
что ві ставите в графе : Сума податкового боргу станом на 01.01__________
Re: 1 ДФ
Quote
ZRV_7
Обновила 1С новыми отчетами. В 1ДФ не показывает доход по коду 133. Интересно, это недоработка, или все-таки не нужно его туда тулить?

Там есть строка "Учесть доходы с признаком дохода 27" (почему не 113 непонятно) ставите галочку и 1С вытягивает ПФ.
Re: 1 ДФ
Вопрос по графе 4. 4а и 4 – Начисленный и фактически выплаченный налог. При своевременной выплате з/пл нужно указывать только фактически перечисленный в пределах квартала НДФЛ или 4а будет равна 4?
Re: 1 ДФ
Quote
RAT
А кто что будет делать вообще с неоплаченными услугами от СПДшников - единщиков (код 157)? Раньше писала только тех, кому выплачивала доход, Но тем не менее

3.2. У графі 3а "Сума нарахованого доходу" відображається
(за звітний квартал) дохід, який нараховано фізичній особі
відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів,
наведеним у додатку до цього Порядку. У разі нарахування доходу
його відображення у графі 3а є обов'язковим незалежно від того,
виплачені такі доходи чи ні.

я апну вопрос. подписаны акты 31 марта, оплачены 01 апреля. начисленный доход у нас не 31 марта?
Re: 1 ДФ
СПДшники по выплате дохода

Re: 1 ДФ
Питання:Яким чином заповнюються графи 3, 3а, 4 та 4а Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за ф. № 1ДФ, якщо заробітна плата виплачується систематично?

Відповідь:Діє з 01.04.2011 Відповідно до п. 3 Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.10 № 1020: у графі 3а "Сума нарахованого доходу" відображається (за звітний квартал) дохід, який нараховано фізичній особі відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів, наведеним у додатку до цього Порядку. У разі нарахування доходу його відображення у графі 3а є обов'язковим незалежно від того, виплачені такі доходи чи ні. Нарахований дохід відображається повністю, без вирахування податку на доходи фізичних осіб, суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, у випадках, передбачених законом, - обов'язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок заробітної плати працівника, суми податкової соціальної пільги за її наявності. у графі 3 "Сума виплаченого доходу" відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом. Заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни у наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітну плату було нараховано. Наприклад, до податкового розрахунку за I квартал входить заробітна плата за січень, яка нарахована у січні та виплачена у лютому, за лютий (нарахована у лютому та виплачена у березні), за березень (нарахована у березні та виплачена у квітні). у графі 4а "Сума нарахованого податку" відображається сума податку, нарахованого та утриманого з доходу, нарахованого платнику податку згідно із законодавством. у графі 4 "Сума перерахованого податку" відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету. Сума нарахованого доходу у графі 3а, сума виплаченого доходу у графі 3, сума нарахованого податку на доходи фізичних осіб у графі 4а та сума перерахованого до бюджету податку на доходи фізичних осіб у графі 4 відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). У графі 3 податкового розрахунку відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку у відповідності із нарахованим доходом, а саме - без вирахування із суми нарахованого доходу суми податку з доходів фізичних осіб, , які відповідно до закону справляються за рахунок доходу найманої особи.

Єдина база податкових знань
Re: 1 ДФ
Quote
Taifun
что ві ставите в графе : Сума податкового боргу станом на 01.01__________
присоединяюсь к вопросу, очень нужно
Re: 1 ДФ
Спасибо, Клотильда. Ответ в стиле налоговиков: вроде много и по теме, но четкого ответа на все вопросы я не нахожу. С графой 3 и 3а определились, уже легче. А должна ли быть графа 4 равна графе 4а при своевременной выплате зарплаты? confused smiley
Re: 1 ДФ
Ветка Извиняюсь........ Если в первом квартале единщик выставил актов на 23000, а оплатили только 3000, значит 3а=23000, а 3= 3000? Верно? А во втором квартале в строку 3а указываются суммы, которые я выплачу по актам за первый квартал? Так получается??
Re: 1 ДФ
Если отчёт сдаю по электронке, нужно ли ставить "живую" отметку налоговой????
Re: 1 ДФ
Quote
МОРОЗОВА
Странно, у меня 1.29.10. Ни одно поле не позволяет провалиться в справочник-ни в сотрудники, ни в ознаку дохода. Только позволяет набирать руками ...Что это за хрень?

А как восстановить список сотрудников из Бест Звит?
Re: 1 ДФ
Natali27, если Вы акты поставили себе в расход, это не значит что у единщика - это доход (у него доход по получению оплаты).
Re: 1 ДФ
Marina D. Так я же и показываю, 3а-23000 -начислено...3- 3000 перечислено....А что не так?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 30    Сторінки: ПершаПопередні23456789101112НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054600000000005