Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Форма 4 - кінцевий вигодоодержувач, кто подает?

Відправлено користувачем buh2015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 25    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Quote
Шустрик
Почтою можна відправити, але підписи тоді повинні бути
нотаріально завірені... у вас є лишні гроші?!?!?!drinking smiley


А где вы прочли про то, что должны быть подписи нотариально заверены?
Quote
Ovcharuk
Я заполняю первую и четвертую.

А на первой страничке во II разделе куда галочку ставить?
6 или 7 пункты?
Ага, и еще интересует вопрос, в конце четвертой странички куда галочку ставить "Включено" , "ВЫключено" или "Смена ведомостей"?
Ужас, вроде форма простая, а столько вопросов!!!!


Как-то форму 6 отправила почтой с уведомлением, сразу же позвонили и любезно попросили подъехать к ним и зайти без очереди. Я так и сделала. Красота.
Сейчас так же планирую отправлять почтой, а вот ехать к ним - увы. Фирма приостановила деятельность и финансы поют романсы, на штраф точно не наскребем.
Quote
Алёнка
Quote
Михаил
Quote
Алёнка
Quote
buh2015
Сказали что штраф за не подачу 5000 грн.

5100 smiling smiley

300-500 нмдг
300 это минимум

Миша, спасибо! знаю, то я просто 5 поправила, как шутку smiling smiley но спасибо, что бдишь smiling smiley
а у меня больше 5, 5 физиков и 1 юрик..
єто надо еще и 51 гривну платить
Quote
taya2007
єто надо еще и 51 гривну платить

Откуда такая инфа?
отпишитесь, кто уже сдавал эту форму. Вопрос: нужно ли подписывать все страницы и печать на всех?
Quote
Нат
Ага, и еще интересует вопрос, в конце четвертой странички куда галочку ставить "Включено" , "ВЫключено" или "Смена ведомостей"?
Ужас, вроде форма простая, а столько вопросов!!!!
А где Вы видели в конце 4 стр. "включено", "выключено", "смена ведомостей"? Или я не ту форму смотрю?
(Продовження реєстраційної картки форми 4.

Відомості про власника істотної участі засновника юридичної особи, якщо засновник – юридична особа*)-это начало 4-ой
Quote
matushkina
Quote
Нат
Ага, и еще интересует вопрос, в конце четвертой странички куда галочку ставить "Включено" , "ВЫключено" или "Смена ведомостей"?
Ужас, вроде форма простая, а столько вопросов!!!!
А где Вы видели в конце 4 стр. "включено", "выключено", "смена ведомостей"? Или я не ту форму смотрю?
(Продовження реєстраційної картки форми 4.

Відомості про власника істотної участі засновника юридичної особи, якщо засновник – юридична особа*)-это начало 4-ой
Извените, уже увидела!!!
Quote
Нат
Quote
Шустрик
Почтою можна відправити, але підписи тоді повинні бути
нотаріально завірені... у вас є лишні гроші?!?!?!drinking smiley


А где вы прочли про то, что должны быть подписи нотариально заверены?

В законі... [zakon0.rada.gov.ua]

Стаття 8. Вимоги до оформлення документів, які подаються
державному реєстратору

1. Документи, які відповідно до вимог цього Закону подаються
(надсилаються поштовим відправленням або електронним документом)
державному реєстратору, повинні бути викладені державною мовою.
{ Частина перша статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 2609-VI ( 2609-17 ) від 19.10.2010 }

2. Реєстраційна картка заповнюється машинодруком або від руки
друкованими літерами. Якщо документи надсилаються державному
реєстратору поштовим відправленням, справжність підпису заявника
на реєстраційній картці (заяві, повідомленні) повинна бути
нотаріально засвідчена.




Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А кто ставит подпись в форме? Директор или на кого доверенность выписана и нужна ли печать?
Вчера пришла к госрегистраторам,говорю как эту Фому заполнять,они квадратными глазами смотрят на меня,говорят если нет изменений то не надо,я им закон прочитала...и Внимание только после общения с начальником отделения стало ясно что её таки надо подавать всем...Она сказала что можно просто добавить дополнительный телефон,якобы у вас контакта края инфа изменила и подавать обязательно!Подписывает директор
Quote
kurumba
Вчера пришла к госрегистраторам,говорю как эту Фому заполнять,они квадратными глазами смотрят на меня,говорят если нет изменений то не надо,я им закон прочитала...и Внимание только после общения с начальником отделения стало ясно что её таки надо подавать всем...Она сказала что можно просто добавить дополнительный телефон,якобы у вас контакта края инфа изменила и подавать обязательно!Подписывает директор

Так, а что кроме телефона надо заполнять? Какие страницы?
Quote
kurumba
Вчера пришла к госрегистраторам,говорю как эту Фому заполнять,они квадратными глазами смотрят на меня,говорят если нет изменений то не надо,я им закон прочитала...и Внимание только после общения с начальником отделения стало ясно что её таки надо подавать всем...Она сказала что можно просто добавить дополнительный телефон,якобы у вас контакта края инфа изменила и подавать обязательно!Подписывает директор
все как обычно,мы сушим мозги над правилами,расчетами,сроками, а им еще вказивку не спустили
Quote
Льоля
Quote
kurumba
Вчера пришла к госрегистраторам,говорю как эту Фому заполнять,они квадратными глазами смотрят на меня,говорят если нет изменений то не надо,я им закон прочитала...и Внимание только после общения с начальником отделения стало ясно что её таки надо подавать всем...Она сказала что можно просто добавить дополнительный телефон,якобы у вас контакта края инфа изменила и подавать обязательно!Подписывает директор

Так, а что кроме телефона надо заполнять? Какие страницы?
У меня 1 и 6 страница на каждого физ лица учредителя,если у вас физ лица то также...и предпоследняя там где телефон
Про телефон - это их домыслы. Изменения и так есть. Раньше выгодополучателей не было как вида, теперь они есть.
а на учредителей физ лиц на первой странице где галочку ставить?
там только за юр.лиц пишут:
- Зміна кінцевого(их) вигодоодержувача (вигодоодержувачів) юридичної особи, у тому числі кінцевого(их) вигодоодержувача (вигодоодержувачів) її засновника, якщо засновник – юридична особа
- Зміна відомостей про кінцевого(их) вигодоодержувача (вигодоодержувачів) юридичної особи, у тому числі кінцевого(их) вигодоодержувача (вигодоодержувачів) її засновника, якщо засновник – юридична особа
Естественно там о юрлицах пишут, т.к. форма подается юрлицом. Там идет речь о вигодоодержувачах юрособи. А вигодоодержувач - это всегда физлицо. Первый пункт - изменение вигодоодержувача, второй - изменение ведомостей о вигодоодержуваче. Первый - это, например, смена учредителя физлица на другое физлицо. Второй - смена каких-то данных одного физлица, например, учредитель паспорт поменял. Думаю, второй пункт подходит больше, т.к. сейчас данных на вигодоодержувача в реестре просто нет, но их нужно внести, но при этом вигодоодержувач не меняется.
Вот в том то все и дело,почему мне сказали про телефон,для того что бы заполнить первую страницу
Ну и при чем здесь телефон? А если нет другого телефона, все внесены? Я так поняла, на первой странице нужно галочку заполнить, о которой buh_ua писал. Чем не изменения?
Добрый день подскажите пожалуйста у нас один из учредителей 50%-юр.лицо.(связи с ними нет).А у них учредители находятся в Америке.Подскажите пожалуйста что делать???
Quote
kurumba
Вчера пришла к госрегистраторам,говорю как эту Фому заполнять,они квадратными глазами смотрят на меня,говорят если нет изменений то не надо,я им закон прочитала...и Внимание только после общения с начальником отделения стало ясно что её таки надо подавать всем...Она сказала что можно просто добавить дополнительный телефон,якобы у вас контакта края инфа изменила и подавать обязательно!Подписывает директор

А можно поподробней, о чем Вы общались с начальником, что у Вас приняли. Потому, что у меня не принимают, спрашивают, были изменения, нет, тогда ничего подавать не надо и все.
[Quote
kurumba
Вчера пришла к госрегистраторам,говорю как эту Фому заполнять,они квадратными глазами смотрят на меня,говорят если нет изменений то не надо,я им закон прочитала...и Внимание только после общения с начальником отделения стало ясно что её таки надо подавать всем...Она сказала что можно просто добавить дополнительный телефон,якобы у вас контакта края инфа изменила и подавать обязательно!Подписывает директор

А можно поподробней, о чем Вы общались с начальником, что у Вас приняли. Потому, что у меня не принимают, спрашивают, были изменения, нет, тогда ничего подавать не надо и все.
Quote
natulia
[Quote
kurumba
Вчера пришла к госрегистраторам,говорю как эту Фому заполнять,они квадратными глазами смотрят на меня,говорят если нет изменений то не надо,я им закон прочитала...и Внимание только после общения с начальником отделения стало ясно что её таки надо подавать всем...Она сказала что можно просто добавить дополнительный телефон,якобы у вас контакта края инфа изменила и подавать обязательно!Подписывает директор

А можно поподробней, о чем Вы общались с начальником, что у Вас приняли. Потому, что у меня не принимают, спрашивают, были изменения, нет, тогда ничего подавать не надо и все.


Я подошла сначала к девочке которая на приемке сидит,она мне тоже самое скала что и вам,я прочитала ей вот это:
Крім того, ураховуючи зміни, внесені наказом Міністерства юстиції України від 03.12.2014 № 2046/5 до форм реєстраційних карток, з метою виконання пункту 2 прикінцевих та перехідних положень Закону № 1701 уповноважений представник юридичної особи має подати державному реєстратору реєстраційну картку «Форма 4», в якій заповнити відповідні поля для внесення до Єдиного державного реєстру необхідних відомостей.
Звертаємо увагу, що відповідно до частини четвертої статті 53 Закону про реєстрацію особи, винні у внесенні до установчих документів або інших документів, які подаються державному реєстратору, завідомо неправдивих відомостей, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, несуть відповідальність, встановлену законом.
Закон передбачає адміністративну відповідальність за ненадання інформації про вигодоодержувачів. Неподання юридичною особою державному реєстратору передбаченої Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" інформації про вигодоодержувача (вигодоодержувачів) юридичної особи - тягне за собою накладення на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".
Юридичн.і особи мають подати державному реєстратору відомості про своїх кінцевих вигодоодержувачів упродовж шести місяців з дня набрання чинності Закону, тобто до 25 травня 2015 року
Вот,потом она со мной пошла к начальнику,там сказали что нужно подавать,все
Quote
kurumba
Quote
natulia
[Quote
kurumba
Вчера пришла к госрегистраторам,говорю как эту Фому заполнять,они квадратными глазами смотрят на меня,говорят если нет изменений то не надо,я им закон прочитала...и Внимание только после общения с начальником отделения стало ясно что её таки надо подавать всем...Она сказала что можно просто добавить дополнительный телефон,якобы у вас контакта края инфа изменила и подавать обязательно!Подписывает директор

А можно поподробней, о чем Вы общались с начальником, что у Вас приняли. Потому, что у меня не принимают, спрашивают, были изменения, нет, тогда ничего подавать не надо и все.


Я подошла сначала к девочке которая на приемке сидит,она мне тоже самое скала что и вам,я прочитала ей вот это:
Крім того, ураховуючи зміни, внесені наказом Міністерства юстиції України від 03.12.2014 № 2046/5 до форм реєстраційних карток, з метою виконання пункту 2 прикінцевих та перехідних положень Закону № 1701 уповноважений представник юридичної особи має подати державному реєстратору реєстраційну картку «Форма 4», в якій заповнити відповідні поля для внесення до Єдиного державного реєстру необхідних відомостей.
Звертаємо увагу, що відповідно до частини четвертої статті 53 Закону про реєстрацію особи, винні у внесенні до установчих документів або інших документів, які подаються державному реєстратору, завідомо неправдивих відомостей, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, несуть відповідальність, встановлену законом.
Закон передбачає адміністративну відповідальність за ненадання інформації про вигодоодержувачів. Неподання юридичною особою державному реєстратору передбаченої Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" інформації про вигодоодержувача (вигодоодержувачів) юридичної особи - тягне за собою накладення на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".
Юридичн.і особи мають подати державному реєстратору відомості про своїх кінцевих вигодоодержувачів упродовж шести місяців з дня набрання чинності Закону, тобто до 25 травня 2015 року
Вот,потом она со мной пошла к начальнику,там сказали что нужно подавать,все

Так а на 4й страничке, где вы ставили галочку? Включено, исключено или Смена ведомостей? и на 1й страничке тоже куда поставили галочку?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 25    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Нажаль ви не зможете відповісти на цю тему. Вона була закрита.


Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.001359