Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Администрирование НДС с 01.07.2015 - все вопросы о нерегистрации НН и другие...

Відправлено користувачем nataljavls 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 25 з 34    Сторінки: ПершаПопередні2021222324252627282930НаступнаОстання
Здравствуйте. Уже обращалась, но никто не ответил.. Имею выписанную налоговую накладную еще за февраль. Я имею право включить ее в декларацию сейчас, чтобы уменьшить себе налоговые обязательства?
купили товар (теплую одежду) с НДС, это все передали своему мобилизованному сотруднику задаром.
изначально купили для нехоз деятельности, то выписываем в день первого события НН с типом 13, ИНН 400000..., а покупатель я же?, что написать в поле договор?
при передаче одежды выписываем НН с типом причины 02 (наш сотрудник неплательщик НДС), ИНН 10000, перечень ТМЦ по 0 стоимости.
выписываем еще одну НН с типом 15, что тут с Покупателем должно быть, ставлю свой ИНН и Наименование или тоже неплательщик, в номенклатуре пишем наименование товара и в скобках перевищення ціни придбання над фактичною ціною постачання товарів/послуг, указаних в податковій накладній № . ?
Quote
InnaB
Здравствуйте. Уже обращалась, но никто не ответил.. Имею выписанную налоговую накладную еще за февраль. Я имею право включить ее в декларацию сейчас, чтобы уменьшить себе налоговые обязательства?
Подайте уточнюючий розрахунок.


Всем привет!

Никто не вкурсе куда из 1С ЗВИТ делать форма J1301205 "Запит щодо отримання відомостей про стан рахунку"
И как теперь увидеть "стан разхунку" НДС?
Нужно ли пересдавать деку, если не соответствует сумма в окошке строки 22.1? Система тормозит, за время прохождения информации цифры успевают измениться.
Quote
faeton-2000
Всем привет!

Никто не вкурсе куда из 1С ЗВИТ делать форма J1301205 "Запит щодо отримання відомостей про стан рахунку"
И как теперь увидеть "стан разхунку" НДС?
[club.dtkt.com.ua]
Quote
Blick
Quote
faeton-2000
Всем привет!

Никто не вкурсе куда из 1С ЗВИТ делать форма J1301205 "Запит щодо отримання відомостей про стан рахунку"
И как теперь увидеть "стан разхунку" НДС?
[club.dtkt.com.ua]

Спасибки! smiling smiley
Просрочена регистрация НН, выписаных неплательщикам НДС (причина 02). Пошли на такой шаг, получив консультацию в местной ГНИ и тут на форуме читала неоднократно, что нет штрафов за их несвоевременную регистрацию. Но в первый день просрочки звоню на 0800501007 и узнаю, что фин.санкций нет, НО ЕСТЬ АДМИНШТРАФ.

Вопрос: Будет ли админштраф и сколько, если налоговых несколько?

Если впаяют админштраф можно оспорить согласно Листа ДФС від 20.11.2015 № 24784/6/99-99-10-03-02-15 [sfs.gov.ua]
"Оскільки відсутність факту реєстрації податкової накладної в ЄРПН за умови відображення сум податку на додану вартість за такою податковою накладною у податкових зобов’язаннях (розділ І податкової декларації з податку на додану вартість) звітного податкового періоду не впливає на декларування платниками податку податкових зобов’язань з податку на додану вартість за відповідний звітний період, то порушення строку реєстрації податкових накладних в ЄРПН не буде порушенням порядку ведення податкового обліку."

Из этого пояснения следует, что нам не стоит вообще их регистрировать, а только показать НО в декларации за декабрь или всё же зарегить с 1 днём просрочки??? Спасибо.
Что то меня переклинило, если срок регистрации НН превышает 15 дней, но не вышел за декабрь, я же могу эту НН включить в декабрьскую деку, правильно ?
У меня вопрос такой: в вытяге о состоянии НДС-счета фигурирует сумма, которую я не отправляла на счет. Откуда она взялась - ума не приложу. Что с ней делать?
Quote
яЮлия
У меня вопрос такой: в вытяге о состоянии НДС-счета фигурирует сумма, которую я не отправляла на счет. Откуда она взялась - ума не приложу. Что с ней делать?
Вы имеете в виду, что "сума поповнення електронного рахунка" в строке 3 у них больше, чем по вашим данным?
Сьогодні 10:15

Читали новый кодекс ?
ст 198.6.
Не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг по зареєстрованим в Єдиному реєстрі податкових накладних податковим накладним/розрахункам коригування до таких податкових накладних з визначеними сумами податку за операціями, що не є об'єктом оподаткування податком або що звільнені від оподаткування відповідно до цього Кодексу та податковим накладним/розрахункам коригування до таких податкових накладних з неправильно вказаним податковим номером платника податку покупця та/або продавця.


а новая статью 188.1
При цьому база оподаткування операцій з постачання товарів/послуг не може бути нижче ціни придбання таких товарів/послуг, база оподаткування операцій з постачання самостійно виготовлених товарів/послуг не може бути нижче їх собівартості,
заменили слово собівартості на звичайних цін .....
Всем привет!

Народ, если я в течении одного банковского дня принял деньги от покупателя и частично вернул ему, как ошибочно оплаченные, то НН я создаю и регистрирую как раз на фактическую разницу между этими действиями?
Quote
TanyaOdessa
Сьогодні 10:15

Читали новый кодекс ?
ст 198.6.
Не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг по зареєстрованим в Єдиному реєстрі податкових накладних податковим накладним/розрахункам коригування до таких податкових накладних з визначеними сумами податку за операціями, що не є об'єктом оподаткування податком або що звільнені від оподаткування відповідно до цього Кодексу та податковим накладним/розрахункам коригування до таких податкових накладних з неправильно вказаним податковим номером платника податку покупця та/або продавця.


а новая статью 188.1
При цьому база оподаткування операцій з постачання товарів/послуг не може бути нижче ціни придбання таких товарів/послуг, база оподаткування операцій з постачання самостійно виготовлених товарів/послуг не може бути нижче їх собівартості,
заменили слово собівартості на звичайних цін .....
понятие обычные цены не изменилось.

я так понимаю что обычная цена=цене договора , если операции не контролируемые. т.е продаю ниже себестоимости обязательства не доначисляю
підкажіть, а хто отримає штраф за несвоєчасну реєстрацію РК, якщо він мінусовий і постачальник його не реєструє, просто ігнорує його і всіляко нас уникає, додзвонитись не можу.
Зарегились НН с подписью директора, но без печати (уволили гл.буха и выбрали вместо "директор и печать" в Медке "директор" в подписи НН).
Хотим откорректировать эти НН, чтоб у контрагента с ГНИ по НК проблем не было).
Можно ли это сделать дод.2 уточнёнкой с пустой табличной частью или лучше двумя РК на "-", а потом на "+"? Или какой другой вариант?
Спасибо.
Quote
faeton-2000
Всем привет!

Народ, если я в течении одного банковского дня принял деньги от покупателя и частично вернул ему, как ошибочно оплаченные, то НН я создаю и регистрирую как раз на фактическую разницу между этими действиями?

Как в том анекдоте: "Доктор меня игнорируют - следующий" smiling smiley))
Вітаю!

Підкажіть, будь ласка, як бути в наступній ситуації.
Було виписано і зареєстровано податкову накладну на неіснуючого контрагента. На момент виписання накладної такого контрагента було ліквідовано. Цю накладну включено в декларацію з ПДВ. Податок сплачено до бюджету.

Чи є якась можливість анулювати таку податкову накладну і повернути сплачені до бюджету кошти? Адже, якщо виписати коригування, то таке коригування має реєструвати контрагент.
Не понимаю, зачем Вам нужно аннулировать свое НО?

Quote
faeton-2000
Всем привет!

Народ, если я в течении одного банковского дня принял деньги от покупателя и частично вернул ему, как ошибочно оплаченные, то НН я создаю и регистрирую как раз на фактическую разницу между этими действиями?
да
Добрый день!Вопрос - как быстро ПДВ из ВМД попадает в СЕА?
Скажите, пожалуйста,
собираюсь регистрировать НН за 28.10.2015 на сумму 100 000,00грн.
Какие штрафы, можно ли избежать их?
Подскажите, выписали и зарегистрировали НН в июне как на Неплательщика НДС, в декабре покупатель заметил это, как теперь быть в этой ситуации, или ничего так как прошли 180 дней?
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, я ФОП 2 група пл.є.п орендую нежитлове приміщення в фізичної особи НЕ підприємця, які податки я повинна сплатити і яку звітність потрібно здати у податкову?
Quote
svitlanan
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, я ФОП 2 група пл.є.п орендую нежитлове приміщення в фізичної особи НЕ підприємця, які податки я повинна сплатити і яку звітність потрібно здати у податкову?

Платити ПДФО 15 % (20%) до нового року, а в 2016 р. - 18 % , від суми орендної плати
військовий збір 1,5 % від суми орендної плати
і саму оренду за мінусом податків на руки орендодавцю.

По звітності дану оренду показуєте в звіті 1ДФ, щокварталу, ознака доходу - 106
Quote
bestfin
Подскажите, выписали и зарегистрировали НН в июне как на Неплательщика НДС, в декабре покупатель заметил это, как теперь быть в этой ситуации, или ничего так как прошли 180 дней?

Виписуєте РК на літню податкову накладну на неплатника, реєструєте
потім виписуєте правильну ПН, якщо я не помиляюсь , то штрафу за невчасну реєстрацію тут не буде.
Давно не платила на счет СЭА, вчера закинула денежку после обеда. До сих пор ее не видно в витяге?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 25 з 34    Сторінки: ПершаПопередні2021222324252627282930НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056400000000001