Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

НДС в экспедиторских услугах по новому кодексу

Відправлено користувачем Svetulya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 12    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Да, все ваше экспедиторское вознаграждение будет 20%, а все остальное по перевыставлению (за что купил-за то продал smiling smiley)
А как быть с п. 186.3 пп ж, где место поставки услуг определяется по месту регистрации их получателя,
186.3. Місцем постачання зазначених у цьому пункті послуг вважається місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб’єкт господарювання або - у разі відсутності такого місця - місце постійного чи переважного його проживання. До таких послуг належать:
ж) надання транспортно-експедиторських послуг.

т.е если получатель нерез, то и трансп.-эксп. усл. не облаг НДС.... и отсюда выплывают все прелести распределения вход. НК....

186.4. Місцем постачання послуг є місце реєстрації постачальника, крім операцій, зазначених у пунктах 186.2 і 186.3 цієї статті.


и очень прошу статью сбросить на ircma@ukr.net Заранее благодарю....
Жаль, что не смогу на форуме ничего написать... Есть еще вопросы по налогообложению ндс ТЭО. - в случае приобретения услуг по междун. перев. у неплательщков НДС....есть риск, при перевыставлении счета клиенту, начисления на эти междун. перевозки 20% , мол о% только для плательщиков.... и какой тогда смысл в бизнесе..или это мне уже кажется, хотя в прошлом году тоже так казалосьsmiling smiley


ну дело в том, что многие услуги, которые оказывают нам идут с НДС....

например
у нас есть договор с фирмой А - нерезидентом, на оказание транспортно-экспедиторских услуг.
Для обеспечения этих услуг мы подписали договор с фирмой Б. Она резидент и все услуги выставляыет нам с НДСом.

Если я не буду включать в НО сумму, зашедшую от фирмы А, у меня вырастет огромный НК из-за фирмы Б =)) Какая-то неувязочка получается.....
Kiss_iz_home, а можно подробнее о распределении НК? =)
Я вообще не указываю в договорах сумму вознаграждения. Вся вошедшая сумма идет в доходы, а уплаченные по счетам - в расходы. Разница - прибыль.
это у вас значит хорошие заказчики попались =)))
Quote
misirina
Я вообще не указываю в договорах сумму вознаграждения. Вся вошедшая сумма идет в доходы, а уплаченные по счетам - в расходы. Разница - прибыль.

то у вас наверное договр с комплексной ставкой
Кисс, но при той статье 186,3 ж) или И) (у меня идет пункт и smiling smiley ) все равно надо учитывать какой груз "транзит" или наш.
Вот если транзит то будет учитываться такое:
197.8. Звільняються від оподаткування операції з постачання послуг з перевезення (переміщення) пасажирів та вантажів транзитом через митну територію України, а також з постачання послуг, пов’язаних із таким перевезенням (переміщенням).
misirina, якщо можна, то і мені, будь ласка на paa77@ukr.net
Quote
tanyushka2410
Кисс, но при той статье 186,3 ж) или И) (у меня идет пункт и smiling smiley ) все равно надо учитывать какой груз "транзит" или наш.
Вот если транзит то будет учитываться такое:
197.8. Звільняються від оподаткування операції з постачання послуг з перевезення (переміщення) пасажирів та вантажів транзитом через митну територію України, а також з постачання послуг, пов’язаних із таким перевезенням (переміщенням).

с транзитом все легко, четко звучит в НКУ...а как быть с экспортом... ума не приложу.... придется начислять НДС на всё...
ой , и мне очень-очень хочется , вышлите пожалуйста

z01062009@gmail.com
Добрі люди!
Надішліть і мені, будь-ласка.
І ще запитання. Ми займаємось експедицією автомобільних перевезень вантажів (експорт, імпорт, транзит). Нас ощасливили свідоцтвом платника ПДВ тільки 23.02.2011., тому раніше цим питанням не переймалась. Помітила, що деякі перевізники дають нам АВР по перевезеннях типу закордон-транзит Україною-закордон загальною сумою, не виділяючи окремо суму за кордоном і транзиту по Україні. Як мені тоді виписати правильно податкову накладну?
И мне можна пожалуйста статейку бросить...

z_koval100@ukr.net
Будьте добры, скиньте и мне статью. Спасибо.
o.bilyts@inbox.ru
Пожалуйста отправьте и мне на адрес romkol@gmail.com . Спасибо
А як шановні колеги розподіляють вхідний пдв між оподатковуваними операціями і між тими,що без пдв(експедиторські нерезиденту) в рамках діючої старої деки з пдв? Як це будемо робити в новій деці я розібралась,а як здати за лютий?
Уважаемая, misirina, и мне плиз отправьте материалы sldaemon@email.ua
elenka ua

А как Вы распределяете, учитываете "транзитные суммы", или берете только свое вознаграждение?
Спасибо.
Як ви виписуєте податкові накладніmoody smiley
1) перевезення Росія-Естонія - 0% чи без ПДВ, винагорода по п. 186,3 без пдв(цей пункт ставити в податковій накладній?)
2) перевезення Україна - Росія - 0% чи територія України 0% а після кордону без ПДВ?
3) простій який пункт ПКУ?
Хто стикався підкажіть, бо чим більше читаю тим більше запутуюсь...
186.3 - не является объектом НДС, н/н не выписывается
і тоді не бере участі в розрахунку коефіціента? чи вона вноситься в реєстр з БО?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 12    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000767