Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Не регистрирует Налоговую Накладную

Відправлено користувачем celih 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 9 з 11    Сторінки: Попередні1234567891011Наступна
Quote
Монна Нонна
Quote
Шустрик
РК була відправлена (спіціально провірила) даж
30.08 отправлена в 15:14:39 - першу квитанцію
получила 04.09.2016 в 12:29:59... хотя в реєстрі
первинних докумєнтов - пише, шо зареєстровано
02.09.2016 - но я до кінця дня 02.09.2016 провіряла
то - нові повідомлення відсутні і всьо((( yawning smiley
Дата реєстрації має бути у квитанції

В квітанції вобще сікунда на реєстрацію eye popping smiley

Реєстраційний номер документу: 9155778793
30.08.2016 в 15:14:40



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
что то у меня перестал даже вытяги выдавать....
а у меня что-то сегодня все летает за секунду-даже подозрительно как-то...


у меня не приходила 2-я квитанция по ЕСВ, налоговики два раза присылали и только с 3-го раза пришла.
у меня по ЕСВ со вчера нету даже уведомления, но в кабинете вижу что принят
ага, какие то у них проблемы с отправкой квитанций, позвоните по тел 454 16 13, внутр "0" - они пришлют квитанцию.
дозвонилась, пообещали квит, жду
есть
и какая-то обновленная, не такая как за июль
Quote
Oxi
TamiA , спасибо

на здоровье !
Вчера отправила налоговую - глухо (
Quote
Свет-Лана
Вчера отправила налоговую - глухо (
вроде работает. у меня даже ЕСВ принялся наконец-то.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Подскажите, если ключи новые получили, но договор еще не подписан с дфс, НН можно регистрировать?
Или без договора никак?
Quote
Инфузория
Подскажите, если ключи новые получили, но договор еще не подписан с дфс, НН можно регистрировать?
Или без договора никак?
нет, система не примет
Quote
ksushasmile
Quote
Инфузория
Подскажите, если ключи новые получили, но договор еще не подписан с дфс, НН можно регистрировать?
Или без договора никак?
нет, система не примет

Ага, пробую не принимает(((
А как долго сейчас подписывают? Я день потеряла из-за фио начальника дфс. В айфине неверное было((
смотря какой район, Дарница - быстро, почти день в день, Соломенка - долго, до 5-ти дней.
Quote
Инфузория
Оболонский как?
Так может позвоните и попросите ускорить процесс.
Quote
Свет-Лана
Quote
Инфузория
Оболонский как?
Так может позвоните и попросите ускорить процесс.
Подскажите, пжлст куда звонить?
Я второй день на техподдержку дфс не могу дозвониться((
попробуйте позввонить в приемную или канцелярию, они подскажут кому позвонить....я так всегда выхожу на нужных людей в наложке....может не сразу, иногда футболяют, но результат всегда есть.
Quote
TamiA
попробуйте позввонить в приемную или канцелярию, они подскажут кому позвонить....я так всегда выхожу на нужных людей в наложке....может не сразу, иногда футболяют, но результат всегда есть.

Спасибо, теперь приемная называет себя модераторомwinking smiley дали номер тел главного по договорам, но как оказалось я ему уже звонила и там никто не берет трубку, буду продолжать долбить...
о, спасибо за модератора, а то мне как то дали телефон модератора, так я и не поняла, шож оно такое.....теперь буду знать....
Quote
TamiA
о, спасибо за модератора, а то мне как то дали телефон модератора, так я и не поняла, шож оно такое.....теперь буду знать....
гы-гы
а в киево-святошинской вообще должность модератора СОКРАТИЛИ, теперь эту должность(скорей от слова "должны") совмещает барышня по выдаче каких-то там справок, теперь ничё спросить нельзя, просто озверевшая барышняgrinning smiley
Доброго дня , хотіла спитати , чи прийшли вже комусь повідомлення про штраф по накладних реєстрація яких припала на 23.08.2016
Підскажіть, будь-ласка, чи є хтось хто писав листа на податкову стосовно цих накладних з 23.08.2016 , що зареєстрували із запізненням, якщо можна скиньте зразок. Дзвонила на контакт-центр ДФС, нагрубили мені , а коли я сказала ,що я не одна така на форумах багато людей пише про цю ситуацію із затримкою квитанцій з 23.08.2016., то сказали для чого ви читаєте форуми це ж компроментує нас МОСКВА... у мене відняло мову....у них все працює повідомлень і скарг не було
Quote
kamillamondokgmailcom
Підскажіть, будь-ласка, чи є хтось хто писав листа на податкову стосовно цих накладних з 23.08.2016 , що зареєстрували із запізненням, якщо можна скиньте зразок. Дзвонила на контакт-центр ДФС, нагрубили мені , а коли я сказала ,що я не одна така на форумах багато людей пише про цю ситуацію із затримкою квитанцій з 23.08.2016., то сказали для чого ви читаєте форуми це ж компроментує нас МОСКВА... у мене відняло мову....у них все працює повідомлень і скарг не було
все було б явно і очевидно, якибі фони залишили форум, якпий колись був на сайті податкової, а так нічого не докажеш, їм дали вказівку "У нас все "Ок!", от вони і долдонять
Але проблема 23-24-25-26 серпня була, мою податкову відправленоу 26 серпня система зареєструвала 27 серпня в 10-05
І Москва тут ні до чого, стадо баранів, а не ДФС
було таке саме і 26-го зареєстрували 27-м (але тут спасло було в запасі два дні ), а от накладні які відправляла 23-го а зареєстровані 25-м вже получила акт про порушення термінів реєстрації . І У ВСІХ ВСЕ ГАРАЗД... навіть не давали мені питання додаткові задати на контакт-центрі, постійно торочив : все ,все, пишіть лист на Київ вам офіційно нададуть відповідь ........в мене руки опустилися, немає значення коли ти відправляєш, що зазначено в Повідомленні має значення лише Квитанція №1.
ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ ст 201.10.
Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних.
[zakon2.rada.gov.ua]
Виходить , що це нічого не говорить
Quote
kamillamondokgmailcom
ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ ст 201.10.
Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних.
[zakon2.rada.gov.ua]
Виходить , що це нічого не говорить
Виходить ,що потрібно боротись.
А если квитанция о регистрации НН не пришла, но в эл.кабинете она проведена как зарегистрированная и вытяг тоже на нее есть, то нужно еще и квитанции добиваться, чтобы номер регистрации получить?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 9 з 11    Сторінки: Попередні1234567891011Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045700000000004