Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

НДС в экспедиторских услугах по новому кодексу

Відправлено користувачем Svetulya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 12    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Quote
manja
Як ви виписуєте податкові накладніmoody smiley
1) перевезення Росія-Естонія - 0% чи без ПДВ, винагорода по п. 186,3 без пдв(цей пункт ставити в податковій накладній?)
2) перевезення Україна - Росія - 0% чи територія України 0% а після кордону без ПДВ?
3) простій який пункт ПКУ?
Хто стикався підкажіть, бо чим більше читаю тим більше запутуюсь...


1) с налоговой накладной без НДС с п. 186,3
2) 0% - есть единый документ п. 195,1,3
3) налоговая накладная без НДС без пункта

Quote
magda_a
Quote
manja
Як ви виписуєте податкові накладніmoody smiley
1) перевезення Росія-Естонія - 0% чи без ПДВ, винагорода по п. 186,3 без пдв(цей пункт ставити в податковій накладній?)
2) перевезення Україна - Росія - 0% чи територія України 0% а після кордону без ПДВ?
3) простій який пункт ПКУ?
Хто стикався підкажіть, бо чим більше читаю тим більше запутуюсь...


1) с налоговой накладной без НДС с п. 186,3
2) 0% - есть единый документ п. 195,1,3
3) налоговая накладная без НДС без пункта

незрозуміла по першому пункту виписувати одну податкову накладну на загальну суму перевезення і винагороди і зазначити що то п. 186,3?
Quote
manja

незрозуміла по першому пункту виписувати одну податкову накладну на загальну суму перевезення і винагороди і зазначити що то п. 186,3?

винагороди



а як на рахунок перевезення за кордоном. Перевізник нерезидент, отримувач нерезидент. 0% чи Без ПДВ?
Quote
manja
а як на рахунок перевезення за кордоном. Перевізник нерезидент, отримувач нерезидент. 0% чи Без ПДВ?


0% только у перевозчика! (п. 185,1, п. 195,1,3)

А Вы получаете вознаграждение п. 186,3,ж без НДС и только на сумму вознаграждения налог.накладная

какая на сумму вознаграждения налог.накладная, если не является объектом?
Quote
Svetulya
какая на сумму вознаграждения налог.накладная, если не является объектом?


Не является объектом - какой пункт?

експедиторські нерезиденту 186,3,ж
Quote
Svetulya
експедиторські нерезиденту 186,3,ж

Операции, не является объектом налогообложения только по статье 196, а там п. 186,3,ж НЕТ

Quote
magda_a
Quote
manja
а як на рахунок перевезення за кордоном. Перевізник нерезидент, отримувач нерезидент. 0% чи Без ПДВ?


0% только у перевозчика! (п. 185,1, п. 195,1,3)

А Вы получаете вознаграждение п. 186,3,ж без НДС и только на сумму вознаграждения налог.накладная

ТОді як я маю включити цю суму в реєстр і в податкову накладну?
ой, не в податкову накладну а в декларацію по ПДВ
так, снова запуталась...

согласно п. 186.3 ж) - местом поставки ТЭ услуг является место регистрации получателя. Значит имеет место экспорт услг, а экспорт услуг в свою очередь не облагается НДС.

правильно я понимаю или нет?

экспедиторскье вознаграждение, если оно оказано нерезиденту - не облагается НДС?
Quote
magda_a
Quote
Svetulya
какая на сумму вознаграждения налог.накладная, если не является объектом?


Не является объектом - какой пункт?


# Який порядок оподаткування операції з постачання транспортно-експедиторських послуг нерезиденту?
# Коротка відповідь : Діє з 01.01.2011 Оскільки місцем надання транспортно-експедиторських послуг нерезиденту, є місце їх надання за межами митної території України, то операція з постачання таких послуг не підпадає під об’єкт оподаткування ПДВ.
# Повна відповідь : Діє з 01.01.2011 Відповідно до пп. б) п. 185.1 ст. 185 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) об’єктом оподаткування є операції платників податку з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 ПКУ. Згідно з пп. ж) п. 186.3 ст. 186 р. V ПКУ місцем надання транспортно-експедиторських послуг вважається місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб’єкт господарювання або - у разі відсутності такого місця - місце постійного чи переважного його проживання. Тобто, оскільки місцем надання транспортно-експедиторських послуг нерезиденту, є місце їх надання за межами митної території України, то операція з постачання таких послуг не підпадає під об’єкт оподаткування ПДВ.

вот что нашла....
Quote
manja
ой, не в податкову накладну а в декларацію по ПДВ


В реестр в 11
Дека в 4 + справка до деки 2 табл

Quote
Slezinka
Quote
magda_a
Quote
Svetulya
какая на сумму вознаграждения налог.накладная, если не является объектом?


Не является объектом - какой пункт?


# Який порядок оподаткування операції з постачання транспортно-експедиторських послуг нерезиденту?
# Коротка відповідь : Діє з 01.01.2011 Оскільки місцем надання транспортно-експедиторських послуг нерезиденту, є місце їх надання за межами митної території України, то операція з постачання таких послуг не підпадає під об’єкт оподаткування ПДВ.
# Повна відповідь : Діє з 01.01.2011 Відповідно до пп. б) п. 185.1 ст. 185 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) об’єктом оподаткування є операції платників податку з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 ПКУ. Згідно з пп. ж) п. 186.3 ст. 186 р. V ПКУ місцем надання транспортно-експедиторських послуг вважається місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб’єкт господарювання або - у разі відсутності такого місця - місце постійного чи переважного його проживання. Тобто, оскільки місцем надання транспортно-експедиторських послуг нерезиденту, є місце їх надання за межами митної території України, то операція з постачання таких послуг не підпадає під об’єкт оподаткування ПДВ.

вот что нашла....

Они сами не читали НКУ smiling smiley
Операции, не является объектом налогообложения только по статье 196, а там п. 186,3,ж НЕТ, а есть только 186,3,в. cool smiley
Когда приходит проверка, то они не читают консультации, а применяют конкретные статьи НКУ smiling smiley

Quote
manja
дуже дякую

smiling smiley

Если будет информация о нологооблажении простоев, штрафных санкций и пени или о выписке налоговой накладной, то поделитесь, плиз smiling smiley

Quote
magda_a
Quote
manja
ой, не в податкову накладну а в декларацію по ПДВ


В реестр в 11
Дека в 4 + справка до деки 2 табл


В довідці треба вказувати пункти ПКУ, а Ви писали що на простій не вказувати пункт, чи не дорахують мені потім 20%, і під яким пунктом тоді вказувати перевезення закордоном
Quote
magda_a
Quote
manja
а як на рахунок перевезення за кордоном. Перевізник нерезидент, отримувач нерезидент. 0% чи Без ПДВ?


0% только у перевозчика! (п. 185,1, п. 195,1,3)

А Вы получаете вознаграждение п. 186,3,ж без НДС и только на сумму вознаграждения налог.накладная


НН без НДС?
я не удивилась, переспросила...
Quote
Slezinka
Quote
magda_a
Quote
manja
а як на рахунок перевезення за кордоном. Перевізник нерезидент, отримувач нерезидент. 0% чи Без ПДВ?


0% только у перевозчика! (п. 185,1, п. 195,1,3)

А Вы получаете вознаграждение п. 186,3,ж без НДС и только на сумму вознаграждения налог.накладная


НН без НДС?


Читайте сначала вопрос, а потом ответ

Quote
manja
Як ви виписуєте податкові накладніmoody smiley
1) перевезення Росія-Естонія - 0% чи без ПДВ, винагорода по п. 186,3 без пдв(цей пункт ставити в податковій накладній?)
2) перевезення Україна - Росія - 0% чи територія України 0% а після кордону без ПДВ?
3) простій який пункт ПКУ?
Хто стикався підкажіть, бо чим більше читаю тим більше запутуюсь...

а має значення що в нас не виділена сума винагороди а виставляємо рахунок нерезиденту з комплексною ставкою?
Quote
manja
а має значення що в нас не виділена сума винагороди а виставляємо рахунок нерезиденту з комплексною ставкою?

Не имеет значения, ну зачем им знать наше благо smiling smiley
Сами себе делаем корректировку и нал.накладнкую

Quote
magda_a
Quote
manja
а має значення що в нас не виділена сума винагороди а виставляємо рахунок нерезиденту з комплексною ставкою?

Не имеет значения, ну зачем им знать наше благо smiling smiley
Сами себе делаем корректировку и нал.накладнкую


Вибачте що так морочу голову але ще таке питання: в довідці треба вказувати пункти ПКУ, а Ви писали що на простій не вказувати пункт в податковій накладній, чи не дорахують мені потім 20%, і під яким пунктом тоді вказувати перевезення закордоном, раз вони теж попадають в рядок 4 як звільнені від оподаткування?
Quote
manja
Quote
magda_a
Quote
manja
а має значення що в нас не виділена сума винагороди а виставляємо рахунок нерезиденту з комплексною ставкою?

Не имеет значения, ну зачем им знать наше благо smiling smiley
Сами себе делаем корректировку и нал.накладнкую


Вибачте що так морочу голову але ще таке питання: в довідці треба вказувати пункти ПКУ, а Ви писали що на простій не вказувати пункт в податковій накладній, чи не дорахують мені потім 20%, і під яким пунктом тоді вказувати перевезення закордоном, раз вони теж попадають в рядок 4 як звільнені від оподаткування?

В январе и феврале простой в реестре указала в 11, а в деку не включала, сдалась по електронке без проблем.
Проверка возмещения НДС за январь будет на днях... Спрашивала у аудиторов налоговой как быть, но они у сами не знают....

мені просто на основі лютого потрібно зробити розрахунок коефіціенту розподілу ПК виходить якщо я не покажу цю суму в декларації то ця сума не попаде в розрахунок і він буде невірним...
Quote
manja
мені просто на основі лютого потрібно зробити розрахунок коефіціенту розподілу ПК виходить якщо я не покажу цю суму в декларації то ця сума не попаде в розрахунок і він буде невірним...

Это же будет предварительный расчет, а по итогам 12 месяцев будет перерасчет..., к тому моменту в НКУ может будут изменения...

напишете будь-ласка як пройшла перевірка
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 12    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054200000000001